Повідомлення

Перейти до розділу
02 червня 11:49
Засідання Комітету з питань здоров’я нації, медичної допомоги та медичного страхування відбудеться 6 червня 2023 року докладніше
08 травня 13:35
Засідання Комітету з питань здоров’я нації, медичної допомоги та медичного страхування відбудеться 10 травня 2023 року о 16:00 у режимі відеоконференції докладніше
24 квітня 16:46
Засідання Комітету з питань здоров’я нації, медичної допомоги та медичного страхування відбудеться 26 квітня 2023 року о 15:00 у режимі відеоконференції докладніше
30 травня 15:33
Верховна Рада 280 голосами прийняла у першому читанні законопроект № 9147 «Про подолання туберкульозу в Україні». докладніше
25 травня 10:21
В межах проєкту Президента України з розширеного неонатального скринінгу лабораторні центри східного та південного регіонів провели понад 3 тисяч досліджень немовлят докладніше
24 травня 17:46
У ВООЗ засудили агресію рф проти України докладніше
23 травня 10:36
Німецька медична асоціація та платформа лікарських палат Східної Європи підтримають розвиток лікарського самоврядування в Україні докладніше
19 травня 13:00
Вітаємо сімейних лікарів з професійним святом! докладніше
18 травня 12:15
Сьогодні Україна відзначає Всесвітній день вишиванки докладніше
12 травня 14:15
Запрацював єдиний портал щодо змін у проходженні військово-лікарських комісій докладніше
10 травня 18:00
Комітет підтримав урядовий законопроект про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо верифікації відомостей про пацієнтів докладніше
15 липня 2015, 11:24

Графік засідань Комітету на 16 липня 2015 року

ГРАФІК

ЗАСІДАНЬ КОМІТЕТІВ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

Питання, які плануються до розгляду

на 13 – 17 липня 2015 року

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я         ______________________________________________________

 

16  липня  2015 року

(вул. М.Грушевського, 18/2, кім. № 11,  14.15 год.)

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет є головним:

Проект Закону про внесення змін до Основ законодавства України про охорону здоров’я щодо соціальних гарантій працівників охорони здоров’я (р. № 1332, друге читання).

 

Про зауваження Головного юридичного управління Апарату Верховної Ради України до проекту Закону про внесення змін до Закону України «Про екстрену медичну допомогу» (щодо забезпечення справедливої оплати праці працівників системи екстреної медичної допомоги) (р. № 1164), підготовленого до другого читання.

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення законодавства з питань охорони здоров’я  (р. № 2309а, КМУ).

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення зміни до підрозділу 4 розділу XX  «Перехідні положення» Податкового кодексу України щодо удосконалення законодавства з питань охорони здоров’я (р. № 2310а, КМУ).

 

  Проект Закону про внесення змін до Бюджетного кодексу України щодо удосконалення законодавства України з питань охорони здоров’я (р. № 2311а, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо забезпечення учнів 1-4 класів загальноосвітніх навчальних закладах безкоштовним харчуванням (р. № 1834, н.д. України Ю.Левченко).

Проект Закону про внесення змін до статті 244-8 Кодексу України про адміністративні правопорушення (р. № 2040а, КМУ).

Проект Закону про внесення зміни до пункту 15-2 розділу ХХ «Перехідні положення» Податкового кодексу України щодо компенсаторного механізму наповнення Державного бюджету України на 2015 рік для фінансування відомчих закладів охорони здоров‘я та Міністерства оборони України (р. № 2192, н.д. України С.Березкін).

Проект Закону про внесення змін до Закону України «Про Державний бюджет України на 2015 рік» щодо фінансування відомчих закладів охорони здоров‘я та Міністерства оборони України (р. № 2193, н.д. України С.Березкін).

Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України (щодо звільнення від оподаткування матеріальної допомоги фізичним особам на лікування та реабілітацію) (р. № 1683, н.д. України  М.Бурбак).

 

 Проект Закону про внесення змін до статей 85 та 89 Бюджетного кодексу України (щодо фінансування окремих закладів охорони здоров’я, інших програм медичної та санітарної допомоги та закладів освіти) (р. № 2036, н.д. України О.Марченко).

 

Проект Закону про внесення змін до Бюджетного кодексу України щодо видатків на охорону здоров’я (р. № 2495, н.д. України Я.Москаленко).

 

Проект Закону про внесення змін до Бюджетного кодексу України (щодо забезпечення надходжень до місцевих бюджетів та оптимізації надання медичної й освітньої субвенції) (р. № 2520, н.д. України О.Дмитренко).

 

Проект Закону про внесення змін до Закону України «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування» (щодо регулювання діяльності відділень Фонду соціального страхування України та часткового  фінансування санаторно-курортного лікування застрахованих осіб  та часткового фінансування літнього оздоровлення їх дітей в дитячих закладах оздоровлення)  (р. № 2701, н.д. України О.Дмитренко).

 

Проект Закону про внесення змін до Закону України «Про заходи щодо стабілізації платіжного балансу України відповідно до статті ХІІ Генеральної угоди з тарифів і торгівлі 1994 року» (щодо оподаткування ліків та медичних виробів) (р. № 2827, н.д. України Т.Козак).

 

ІІІ. Інші питання:

Про розгляд заяви Міністра охорони здоров’я України О. Квіташвілі про розгляд на засіданні Верховної Ради України питання щодо його звільнення із займаної посади за власним бажанням.

 

Про постанову Кабінету Міністрів України від 22 квітня 2015 р. № 449 «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України». 

 

Проект плану роботи Комітету Верховної Ради України з питань охорони здоров’я на період третьої сесії Верховної Ради України восьмого скликання.

 

Про розгляд звернення громадської ради при виконкомі Васильківської міськради Київської області з пропозицією про делегування представників Комітету до складу комісії з вивчення екологічних наслідків діяльності техногенно-небезпечних об’єктів у зв’язку з пожежею на нафтобазі компанії БРСМ.