Вітання Голови Комітету з Днем Гідності та Свободи!

21 листопада 2023, 14:47


Україна відзначає десяту річницю Революції гідності. Вдруге – в умовах повномасштабної війни.

10 років тому українці зробили цивілізаційний вибір і стали на бік європейських цінностей, відмовившись від легшого, але набагато небезпечнішого шляху – дозволити росії та її маріонеткам керувати нашою державою. Через 10 років ми все ще продовжуємо відстоювати своє право на свою незалежність, ідентичність та свободу. І будемо робити це, скільки стане сил.

Адже українці неодноразово доводили, що вони – справжні воїни, які не підкоряться не справедливості, не дозволять керівникам вести країну у хибному напрямку. У 1990 році українські студенти оголосили голодування, висуваючи антикомуністичні вимоги – ці події відомі як Революція на граніті. У 2004 народ повстав проти сфальшованої перемоги проросійського кандидата – це була Помаранчева революція. А у 2013-му, під час Революції гідності ми не дозволили віддати Україну у російське рабство.

Сьогодні наша боротьба триває – запекла і кривава. І я точно знаю, що наша незламна нація вистоїть у цій боротьбі, переможе. Як перемагала під час усіх попередніх протестів проти беззаконня, несправедливості та зазіхань на наше право бути українцями.

З Днем Гідності та Свободи! Все буде Україна!

Михайло Радуцький