Матеріали засідання Комітету з питань охорони здоров'я 15 березня 2017 року

22 березня 2017, 16:48


На засіданні Комітету з питань охорони здоров’я було заслухано інформацію Міністерства охорони здоров’я України про результати закупівель лікарських засобів, імунобіологічних препаратів та медичних виробів, проведених через спеціалізовані міжнародні організації за кошти Державного бюджету України 2016 року.

Узгоджено список виступаючих на парламентських слуханнях на тему: «Медична освіта в Україні: погляд у майбутнє» 22 березня 2017 року.

Крім того, народні депутати України – члени Комітету, розглянувши проекти законів: про внесення змін до Податкового кодексу України щодо збору на  відшкодування  коштів  на  лікування  за  кордоном  учасників  АТО (р. № 4443);про внесення змін до Бюджетного кодексу України щодо відшкодування коштів на лікування учасників АТО за кордоном (р. № 4445); про внесення змін до Податкового кодексу України щодо сприяння інвестиційним проектам з виробництва лікарських засобів та медичних виробів (р. 4508) та  про внесення змін до пункту 4 розділу ХХI "Прикінцеві та перехідні положення" Митного кодексу України щодо сприяння інвестиційним проектам з виробництва лікарських засобів та медичних виробів (р. 4509), ухвалили рішення рекомендувати прийняти їх за результатами розгляду в першому читанні за основу.

Відеозапис:

Аудіозапис засідання Комітету 15.03.2017: