Орієнтовний графік засідання Комітету на 9 грудня 2015

03 грудня 2015, 16:59

ОРІЄНТОВНИЙ ГРАФІК

ЗАСІДАНЬ КОМІТЕТІВ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

Питання, які плануються до розгляду

на 7 - 11 грудня 2015 року

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я         ______________________________________________________

 

 

 

9  грудня  2015 року

(вул. М.Грушевського, 26/1, готельний комплекс «Київ»,

 5-й поверх, 14.30 год.)

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет є головним:

Проект Закону про внесення змін до Основ законодавства України про охорону здоров'я (щодо забезпечення конституційних гарантій надання громадянам безоплатної медичної допомоги) (р. № 1483, доопрацьований, н.д. України І.Насалик).

Проекти законів про лікарські засоби (р. №№ 2162, 2162-1, н.д. України А.Шипко та н.д. України О.Мусій відповідно) та проект закону про лікарські засоби (доопрацьований), підготовлений Комітетом відповідно до статті 110 Регламенту Верховної Ради України.

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення законодавства з питань діяльності закладів охорони здоров‘я щодо автономізації закладів охорони здоров‘я (доопрацьований), підготовлений Комітетом відповідно до статті 110 Регламенту Верховної Ради України як альтернативний до законопроектів  (р. №№ 2309а, 2309а-1, КМУ та н.д. України О.Мусій відповідно) .

Проект Закону про статус та діяльність закладів охорони здоров'я       (р. №  2463а (доопрац.),  н.д. України А.Шипко).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення змін до статей 89, 90 та 103.4 Бюджетного кодексу України (щодо врегулювання положень Бюджетного кодексу України для забезпечення діяльності медичних закладів) (р. № 2464а, н.д. України А.Шипко).

 

Проект Постанови про відзначення 80-річчя створення Національного наукового центру «Інститут кардіології імені академіка М.Д.Стражеска» Академії медичних наук України та 130-річчя з дня народження академіка М.Д.Стражеска (р. № 3064, н.д. України Д.Лінько).

 

Проект Закону про Державний бюджет України на 2016 рік (р. № 3000, КМУ,  в разі надходження).

 

ІIІ. Інші питання:

Про стан виконання Постанови Верховної Ради України  від 11 грудня 2014 року № 26-VIII «Про Програму діяльності Кабінету Міністрів України» в частині реформування системи охорони здоров‘я (п. 8 Програми «Нова соціальна політика») з урахуванням положень Угоди про Коаліцію депутатських фракцій «Європейська Україна» у Верховній Раді України восьмого скликання та рекомендацій слухань у Комітеті з питань охорони здоров’я на тему: «Про реформу охорони здоров’я в Україні» (звіт Міністра охорони здоров’я України О.Квіташвілі).

 

Про результати розслідування причин смерті серед дітей Київської області, щеплених проти поліомієліту в період проведення першого туру кампанії додаткової імунізації дитячого населення проти поліомієліту в Україні.

 

Про заходи щодо підготовки запланованих на 16 грудня 2015 року  парламентських слухань на тему: «Про реформу охорони здоров’я в Україні».

 

Про звернення Міжнародного благодійного фонду «Таблеточки» стосовно порушення прав дітей, які перебувають на стаціонарному лікуванні в дитячих медичних закладах України, членів їх родин, опікунів та піклувальників.