Орієнтовний графік засідання Комітету на 4 листопада 2015 рокку

28 жовтня 2015, 11:56

ОРІЄНТОВНИЙ ГРАФІК

ЗАСІДАНЬ КОМІТЕТІВ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

Питання, які плануються до розгляду

на 2 – 6 листопада 2015 року

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я         ______________________________________________________

 

4 листопада  2015 року

(вул. М.Грушевського, 5, кулуари третього поверху,

зала № 5,  14.30 год.)

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет є головним:

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо забезпечення сільського населення медичним та аптечним обслуговуванням в умовах децентралізації влади (р. № 2104а, н.д. України В.Барвіненко, О.Герега, Р.Князевич, А.Шинькович).

 

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо продажу лікарських засобів (р. № 2147а, н.д. І.Мирний, І.Фурсін).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

Проект Закону про внесення змін до статті 244-8 Кодексу України про адміністративні правопорушення (р. № 2040а, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до статті 229 Податкового кодексу України (щодо питання дерегуляції виробництва лікарських засобів) (р. № 2167а, н.д. України А.Шипко).

 

Проект Закону про внесення зміни до статті 197 Податкового кодексу України (щодо сприяння розвитку виробництва виробів медичного призначення)  (р. № 2206а, н.д. України О.Кужель, О.Третьяков,  О.Кириченко, Т.Донець, І.Насалик, Л.Денісова, А.Шипко). 

 

Проект Закону про внесення зміни до статті 282 Митного кодексу України (щодо сприяння розвитку виробництва виробів медичного призначення) (р. № 2207а, н.д. України О.Кужель, О.Третьяков,  О.Кириченко, ТДонець, І.Насалик, Л.Денісова, А.Шипко). 

 

Проект Постанови про внесення зміни до Постанови Верховної Ради України від 29.05.2014 № 1286-VІІ "Про забезпечення належним медичним обслуговуванням військовослужбовців та осіб рядового і начальницького складу, які зазнали поранення, контузії чи іншого ушкодження здоров'я під час проведення антитерористичної операції на сході України" (р. № 3137,  н.д. України  О.Недава, О.Третьяков).

 

ІІІ. Інші питання:

Про стан організації та надання необхідної медичної допомоги внутрішньо переміщеним особам та їх забезпечення лікарськими засобами у 2015 році і заходи, що вживаються Міністерством охорони здоров‘я України з метою його поліпшення у наступному році.

 

Про організацію державних закупівель, що мають здійснюватися МОЗ України на виконання Закону України «Про внесення змін до деяких законів України щодо забезпечення своєчасного доступу пацієнтів до необхідних  лікарських засобів та медичних виробів шляхом здійснення державних закупівель із залученням спеціалізованих організацій, які здійснюють закупівлі».

 

Про хід кампанії з вакцинації проти поліомієліту в Україні.

 

Про затвердження Рекомендацій слухань у Комітеті на тему: «Запровадження лікарського самоврядування в Україні».