Графік засідань Комітету на 3 червня 2015 року

29 травня 2015, 10:50

ГРАФІК

ЗАСІДАНЬ КОМІТЕТІВ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

 

Питання, які плануються до розгляду

на 2 5 червня 2015 року

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я        

  ______________________________________________________

 

 

3 червня

 (вул. М.Грушевського, 18/2,кім. № 12,  17.00 год.)

 

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет є головним:

Проект закону про внесення змін до Закону України «Про наркотичні засоби, психотропні речовини і прекурсори» (щодо порядку обігу підконтрольних речовин), (р. № 1801), поданий народним депутатом України Лапіним І.О.

Проект закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо врегулювання законодавства у сфері застосування запобіжних заходів до особи, стосовно якої передбачається застосування примусових заходів медичного характеру або вирішувалось питання про їх  застосування), (р. № 1242), поданий народними депутатами України  Левченком Ю.В.,  Осуховським О.І., Іллєнком А.Ю., Бубликом Ю.В.,   Марченком О.О., Головком М.Й., Рудиком С.Я.

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

Проект Постанови Верховної Ради України про передачу медичних закладів з управління Державного управління справами у підпорядкування Міністерства охорони здоров’я для забезпечення пріоритетного надання медичної допомоги ветеранам війни, учасникам бойових дій в Афганістані, учасникам ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС  та учасникам АТО (р. № 1664), поданий народними депутатами України М.Томенком, О.Мусієм.

Проект закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо забезпечення учнів 1-4 класів загальноосвітніх навчальних закладах безкоштовним харчуванням (р. № 1834),  поданий народним депутатом  України Ю.Левченком.

 

         ІІІ. Р і з н е:

Про звернення народного депутата України, заступника Голови Комітету Верховної Ради України з питань охорони здоров‘я Мусія О.С. щодо проведення 1 липня 2015 року запланованих на період роботи другої сесії Верховної Ради України восьмого скликання слухань у Комітеті на тему: «Запровадження лікарського самоврядування в Україні» за участі представників іноземних держав (Польщі, Німеччини, Болгарії, Грузії та Словаччини).