Повідомлення

Перейти до розділу
25 серпня 14:36
Засідання Комітету Верховної Ради України з питань здоров’я нації, медичної допомоги та медичного страхування відбудеться 28 серпня 2023 року о 14:00 у режимі відеоконференції докладніше
18 серпня 10:42
Засідання Комітету Верховної Ради України з питань здоров’я нації, медичної допомоги та медичного страхування відбудеться 21 серпня 2023 року о 13:30 у режимі відеоконференції докладніше
02 серпня 13:00
Засідання Комітету Верховної Ради України з питань здоров’я нації, медичної допомоги та медичного страхування відбудеться 4 серпня 2023 року о 14:00 у режимі відеоконференції докладніше
18 вересня 10:42
На наступний рік Уряд заклав у проекті бюджету збільшення фінансування медицини на 24,4 млрд грн докладніше
05 вересня 17:00
Вакцинація учнівства. Спільна заява МОЗ, МОН, ЮНІСЕФ та ВООЗ щодо рутинних щеплень докладніше
05 вересня 10:14
Президент України підписав прийнятий Верховною Радою України Закон України № 3302-ІХ "Про внесення змін та визнання такими, що втратили чинність, деяких законодавчих актів України у зв’язку з відміною карантину, встановленого з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2" посилання...
05 вересня 10:09
Президент України підписав прийнятий Верховною Радою України Закон України № 3301-ІХ "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо функціонування телемедицини" посилання...
24 серпня 10:13
Україна святкує 32-гу річницю Незалежності! докладніше
23 серпня 11:03
Сьогодні Україна святкує День Державного прапора докладніше
18 серпня 09:39
Про готовність установ Національної академії медичних наук працювати за програмою медичних гарантій говорили на засіданні підкомітету з питань охорони здоров'я докладніше
17 серпня 12:31
Неонатальний скринінг: міфи та факти докладніше
16 лютого 2017, 13:04

Орієнтовний графік засідання Комітету на 8 лютого 2017 року

ГРАФІК

ЗАСІДАНЬ КОМІТЕТІВ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

 

Питання, які плануються до розгляду

на 06 - 10 лютого 2017 року

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я

_____________________________________________________


8  лютого  

(вул. М. Грушевського, 26/1, готельний комплекс «Київ»,

 5-й поверх, 15:00)

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет є головним:

 

Проект Постанови Верховної Ради України про проведення парламентських слухань на тему: "Медична освіта в Україні: погляд у майбутнє" (1 березня 2017 року) (р. № 5600, н.д. України О.Богомолець, О.Корчинська, А.Шипко, Т.Донець, О.Мусій, С.Березенко, К.Яриніч, І.Сисоєнко, І.Шурма, О.Біловол, Т.Бахтеєва).

Проект Постанови Верховної Ради України про проведення парламентських слухань на тему: "Раціональна фармацевтична політика та забезпечення населення ефективними, безпечними та доступними лікарськими засобами" (19 квітня 2017 року) (р. № 5601, н.д. України О.Богомолець, О.Корчинська, О.Мусій, Т.Донець, С.Березенко, К.Яриніч, І.Сисоєнко, І.Шурма, О.Біловол, А.Шипко, Т.Бахтеєва).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про відпустки" щодо врегулювання питання відпустки на період встановлення обмежувальних протиепідемічних заходів (р. № 4139, н.д. України А.Яценко, О.Дроздик).

 

Проект Закону про внесення зміни до статті 2 Закону України "Про публічні закупівлі" щодо закупівлі послуг реабілітації в реабілітаційних центрах та реабілітаційних відділеннях санаторно-курортних закладів (р. № 4037а, н.д. України І.Сисоєнко, О.Кодола, Т.Кремінь, Г.Кривошея, І.Суслова, А.Романова, С.Скуратовський, М.Поляков, Є.Рибчинський).

 

Проект Закону про внесення змін до статті 2 Закону України "Про публічні закупівлі" щодо скасування тендерних процедур для закупівлі медичних засобів, товарів, послуг і робіт для здійснення санітарних та протиепідемічних заходів при виникненні інфекційних та масових неінфекційних захворювань (р. № 4934, н.д. України О.Урбанський, П.Унгурян).

 

Ш. Інші питання:

Про результати закупівель лікарських засобів, імунобіологічних препаратів та медичних виробів, проведених через спеціалізовані міжнародні організації за кошти Державного бюджету України 2015 року, та стан організації таких державних закупівель для потреб охорони здоров’я за кошти Державного бюджету України на 2016 та 2017 роки.

Про заходи, що вживаються Міністерством охорони здоров’я України для нормативно-правового забезпечення реформування системи надання первинної медичної допомоги населенню, підготовки сімейних лікарів та інших медичних працівників первинної ланки до роботи в нових умовах.

Про розгляд колективного звернення народних депутатів України стосовно виключення зі складу головних позаштатних спеціалістів  МОЗ України за спеціальністю «Фізіотерапія. Медична реабілітація» Козявкіна В.І. (за пропозицією народного депутата України І.Сисоєнко).

Про розгляд звернення трудового колективу щодо продовження контракту з головним лікарем НДСЛ «Охматдит» Гладушем Ю.І. (за пропозицією народного депутата України О.Мусія).

Про проект Плану роботи Комітету Верховної Ради України з питань охорони здоров’я на  лютий – липень 2017 року.

Про пропозиції до проекту порядку денного шостої сесії Верховної Ради України восьмого скликання.

Про утворення при Комітеті робочих груп для підготовки до другого читання прийнятих за основу проектів законів: про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо врегулювання законодавства у сфері застосування запобіжних заходів до особи, стосовно якої передбачається застосування примусових заходів медичного характеру або вирішується питання про їх застосування (р. № 1242); про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо надання психіатричної допомоги (р. № 4449); про внесення зміни до статті 9 Закону України «Про лікарські засоби» щодо доступу до результатів доклінічного вивчення та клінічних випробувань лікарських засобів (р. № 4074); та направленого на повторне перше читання проекту Закону України  про внесення змін до Закону України «Про донорство крові та її компонентів» (р. № 4770).

 

Про створення експертної ради при Комітеті Верховної Ради України з питань охорони здоров’я (за пропозицією народного депутата України О.Мусія).