ГРАФІК

ЗАСІДАНЬ КОМІТЕТІВ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

 

Питання, які плануються до розгляду

на 19-23 грудня 2016 року

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я

_____________________________________________________

 

22  грудня 

(вул. М. Грушевського, 26/1, готельний комплекс «Київ»,

 5-й поверх, 14:15)

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет є головним:

 

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України  у частині оптимізації системи центральних органів виконавчої влади та їх діяльності у сфері санітарного та епідемічного благополуччя  населення (р. № 5134, н.д. України О.Кириченко) (попередній розгляд).

 

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо оптимізації системи центральних органів виконавчої влади та їх діяльності у сфері санітарного та епідемічного благополуччя  населення (р. № 5134-1, н.д. України О.Мусій, О.Богомолець, А.Шипко, О.Біловол, С.Мельничук, С.Березенко, І.Шурма, Т.Бахтеєва) (попередній розгляд).

 

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо впорядкування безоплатного та пільгового відпуску лікарських засобів із застосуванням механізму відшкодування вартості лікарських засобів (реімбурсації) (р. № 5432, н.д. України Т.Бахтеєва, А.Шипко, О.Мусій, І.Шурма, С.Березенко) (попередній розгляд). 

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про відпустки" щодо врегулювання питання відпустки на період встановлення обмежувальних протиепідемічних заходів (р. № 4139, н.д. України А.Яценко, О.Дроздик).

 

Проект Закону про внесення зміни до статті 2 Закону України "Про публічні закупівлі" щодо закупівлі послуг реабілітації в реабілітаційних центрах та реабілітаційних відділеннях санаторно-курортних закладів (р. № 4037а, н.д. України І.Сисоєнко, О.Кодола, Т.Кремінь, Г.Кривошея, І.Суслова, А.Романова, С.Скуратовський, М.Поляков, Є.Рбичинський).

 

Проект Закону про внесення змін до статті 2 Закону України "Про публічні закупівлі" щодо скасування тендерних процедур для закупівлі медичних засобів, товарів, послуг і робіт для здійснення санітарних та протиепідемічних заходів при виникненні інфекційних та масових неінфекційних захворювань (р. № 4934, н.д. України О.Урбанський, П.Унгурян).

 

ІІ. Інші питання:

Про стан поставок у регіони лікарських засобів, імунобіологічних препаратів та медичних виробів, закуплених через спеціалізовані міжнародні організації за кошти Державного бюджету України 2015 року, та стан організації Міністерством охорони здоров’я України державних закупівель для потреб охорони здоров’я у 2016 році.

Про стан виконання Міністерством охорони здоров’я України у 2016 році бюджетної програми «Лікування громадян України за кордоном» (КПКВК 2301360).

Про утворення при Комітеті робочих груп для підготовки до другого читання прийнятих за основу проектів законів: про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо врегулювання законодавства у сфері застосування запобіжних заходів до особи, стосовно якої передбачається застосування примусових заходів медичного характеру або вирішується питання про їх застосування (р. № 1242); про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо надання психіатричної допомоги (р. № 4449); про внесення зміни до статті 9 Закону України «Про лікарські засоби» щодо доступу до результатів доклінічного вивчення та клінічних випробувань лікарських засобів (р. № 4074); та направленого на повторне перше читання проекту Закону України  про внесення змін до Закону України «Про донорство крові та її компонентів» (р. № 4770).

 

Про створення експертної ради при Комітеті Верховної Ради України з питань охорони здоров’я. 

 

Про погодження призначення Кудрі А.В. на посаду головного консультанта секретаріату Комітету з питань охорони здоров’я як переможця конкурсу на зайняття вакантних посад державної служби в Апараті Верховної Ради України.

 

 

Повернутись до списку публікацій

Версія для друку