ОРІЄНТОВНИЙ ГРАФІК

ЗАСІДАНЬ КОМІТЕТІВ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

Питання, які плануються до розгляду

на 15 лютого  2016 року

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я        

___________________________________________________

(вул. М.Грушевського, 26/1, готельний комплекс «Київ»,

 5-й поверх,  15.00 год.)

 

 

3 лютого  2016 року

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет є головним:

 

Проект Закону про лікарські засоби (р. № 2162, н.д. України  А.Шипко).

 

Проект Закону про лікарські засоби  (р. № 2162-1, н.д. України О.Мусій).

 

Проект Закону про внесення змін до статті 15 Закону України "Про лікарські засоби" щодо удосконалення законодавства, що регламентує повноваження органу державного контролю за якістю лікарських засобів    (р. № 3179, н.д. України К.Яриніч, С.Березенко).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про здійснення державних закупівель" щодо доступу до державних закупівель та своєчасного надання медичної допомоги (р. 2211а, н.д. України А.Кісельов).

Проект Закону про внесення змін до статті 40 Закону України "Про здійснення державних закупівель" щодо забезпечення безперервності процесу харчування особового складу Збройних Сил України (р. № 2261а,  н.д. України О.Дмитренко).

Проект Закону про внесення зміни до статті 11 Закону України "Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей" щодо надання медичної допомоги демобілізованим чи звільненим у запас військовослужбовцям, які брали участь в АТО (р. № 2532а, н.д. України І.Сисоєнко, Т.Кремінь).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо заборони виробництва, ввезення, пересилання, перевезення та торгівлі насваєм (р. № 2880, н.д. України  Г.Бобов).

Проект Закону про внесення змін до статті 39 Закону України "Про здійснення державних закупівель" стосовно спрощення процедури проведення відновлювальних робіт на території Донецької та Луганської областей та своєчасного надання медичної допомоги (р. № 2914, н.д.  С.Тарута).

ІІІ. Інші питання:

Про утворення державної установи «Центр громадського здоров‘я Міністерства охорони здоров‘я України» та ситуацію, що склалася у зв‘язку з пов‘язаною з цим реорганізацією держаних підприємств, установ та закладів МОЗ України, яка проводиться відповідно до наказу МОЗ України від 18 вересня 2015 року № 604.

 

Повернутись до списку публікацій

Версія для друку