ОРІЄНТОВНИЙ ГРАФІК

ЗАСІДАНЬ КОМІТЕТІВ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

Питання, які плануються до розгляду

на 25 – 29 січня 2016 року

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я        

___________________________________________________

(вул. М.Грушевського, 26/1, готельний комплекс «Київ»,

 5-й поверх,  14.30 год.)

 

27 січня  2016 року

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект закону України про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо генетичної ідентифікації військовослужбовців (р. № 2001а, н.д.  України Петренко О.М., Білецький А.Є., Рудик С.Я., Романова А.А.).

Проект Закону про внесення змін до статті 85 Бюджетного кодексу України щодо фінансування закладів загальної середньої освіти і охорони здоров'я та можливості органів місцевого самоврядування визначати напрями використання бюджетних коштів відповідно до чинного законодавства України (р. № 2064а, н.д. України Вілкул О.Ю., Колєсніков Д.В., Павлов К.Ю., Гальченко А.В., Шпенов Д.Ю.).

Проект Закону про внесення змін до статті 266 Податкового кодексу України щодо удосконалення оподаткування медичних закладів у сільській місцевості (р. № 2106а, н.д. України Барвіненко В.Д., Герега О.В., Князевич Р.П., Шинькович А.В.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо заборони реклами лікарських засобів  (р. № 3246, н.д. України Поляков М.А.).

Проект Закону про створення спеціальної економічної зони "Курортополіс Трускавець" (р. № 3284, н.д. України Мураєв Є.В.).

Проект  Закону про державний фонд гуманітарного розвитку України (р. № 3597, н.д. України Томенко М.В., Заліщук С.П., Джемілєв М., Силантьєв Д.О. та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Бюджетного кодексу України щодо фінансової підтримки на здійснення заходів гуманітарного розвитку України (р. № 3598, н.д. України Томенко М.В., Заліщук С.П., Джемілєв М., Силантьєв Д.О. та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг" щодо реалізації лікарських засобів та виробів медичного призначення в сільській місцевості (р. № 3674, н.д. України Козак Т.Р.).

ІІ. Інші питання:

Про стан захворюваності населення на грип і ГРВІ та прогнози щодо подальшого розвитку епідситуації з цих респіраторних інфекцій у 2016 році, результати аналізу летальних випадків серед населення, готовність системи охорони здоров‘я до забезпечення належного медичного обслуговування населення у зв’язку з підвищенням рівня захворюваності і смертності від грипу в Україні та заходи, що вживаються МОЗ України з метою недопущення епідемічних ускладнень.

Про результати проведеного Рахунковою палатою України аудиту ефективності використання коштів державного бюджету, виділених на виконання заходів з профілактики, діагностики та лікування вірусних гепатитів та заходи, що вживаються Міністерством охорони здоров‘я України для усунення виявлених порушень (за період 2013 рік – 9 місяців 2015 року).

Про пропозиції народного депутата України Шурми І.М. щодо здійснення передачі функції Міністерства охорони здоров’я України з державних закупівель до Міністерства економічного розвитку і торгівлі України.

Про План роботи Комітету Верховної Ради України з питань охорони здоров‘я на період четвертої сесії Верховної Ради України восьмого скликання.

Про пропозиції Комітету Верховної Ради України з питань охорони здоров’я до проекту порядку денного четвертої сесії Верховної Ради України  восьмого скликання.

Про пропозиції народного депутата України, заступника Голови Комітету Т.А.Донець щодо удосконалення організації роботи Комітету.

Про графік роботи Комітету   Верховної Ради України з питань охорони здоров’я на лютий 2016 року.

 

Повернутись до списку публікацій

Версія для друку