ОРІЄНТОВНИЙ ГРАФІК

ЗАСІДАНЬ КОМІТЕТІВ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

Питання, які плануються до розгляду

на 23 - 27 листопада 2015 року

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я         ______________________________________________________

 

25  листопада  2015 року

(вул. М.Грушевського, 26/1, готельний комплекс «Київ»,

 5-й поверх, 14.30 год.)

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет є головним:

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про наркотичні засоби, психотропні речовини і прекурсори" (щодо порядку обігу підконтрольних речовин) (р. № 1801 (доопрац.), н.д. України І.Лапін).

Проект Закону про лікарські засоби (р. № 2162, н.д. України А.Шипко).

Проект Закону про лікарські засоби  (р. № 2162-1, н.д. України О.Мусій).

Проект Закону про внесення змін до статті 3 Основ законодавства України про охорону здоров'я щодо визначення дефініції "медична послуга"  (р. №  2271а, н.д. України І.Сисоєнко, Р.Семенуха, Т.Кремінь, К.Яриніч, О.Кириченко).

Проект Закону про внесення змін до статті 15 Закону України "Про лікарські засоби" (щодо удосконалення законодавства, що регламентує повноваження органу державного контролю за якістю лікарських засобів)    (р. № 3179, н.д. України К.Яриніч,  С.Березенко) (про включення до порядку денного третьої сесії Верховної Ради України).

Проект Закону про статус та діяльність закладів охорони здоров'я       (р. №  2463а (доопрац.),  н.д. України А.Шипко).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

Проект Закону про внесення змін до статей 89, 90 та 103.4 Бюджетного кодексу України (щодо врегулювання положень Бюджетного кодексу України для забезпечення діяльності медичних закладів) (р. № 2464а, н.д. України А.Шипко).

ІІІ. Інші питання:

Про стан виконання Постанови Верховної Ради України  від 11 грудня 2014 року № 26-VIII «Про Програму діяльності Кабінету Міністрів України» в частині реформування системи охорони здоров‘я (п. 8 Програми «Нова соціальна політика») з урахуванням положень Угоди про Коаліцію депутатських фракцій «Європейська Україна» у Верховній Раді України восьмого скликання та рекомендацій слухань у Комітеті з питань охорони здоров’я на тему: «Про реформу охорони здоров’я в Україні» (звіт Міністра охорони здоров’я України О.Квіташвілі).

Про звернення департаменту протидії наркозлочинності Національної поліції України стосовно запровадження заходів контролю за комбінованими лікарськими засобами.

Про затвердження Рекомендацій слухань у Комітеті на тему: «Запровадження лікарського самоврядування в Україні».

 

Повернутись до списку публікацій

Версія для друку