ОРІЄНТОВНИЙ ГРАФІК

ЗАСІДАНЬ КОМІТЕТІВ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

Питання, які плануються до розгляду

на 21 - 25 грудня 2015 року

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я         ______________________________________________________

 

 

 

23  грудня  2015 року

(вул. М.Грушевського, 26/1, готельний комплекс «Київ»,

 5-й поверх, 14.30 год.)

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет є головним:

Проекти законів про лікарські засоби (р. №№ 2162, 2162-1, н.д. України А.Шипко та н.д. України О.Мусій відповідно) та проект закону про лікарські засоби (доопрацьований), підготовлений Комітетом відповідно до статті 110 Регламенту Верховної Ради України.

 

IІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про Державний бюджет України на 2016 рік (р. № 3000 від 11.12.2015 р., доопр., КМУ).

 

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо стабілізації фінансового стану держави та удосконалення окремих положень соціальної політики (р. № 3628, КМУ).

 

Проект Закону про внесення змін до Бюджетного кодексу України щодо узгодження норм Бюджетного кодексу зі змінами до галузевого та податкового законодавства (р. № 3629, КМУ).

 

IIІ. Інші питання:

Про стан забезпечення закладів охорони здоров’я імунобіологічними препаратами, що використовуються для вакцинації населення  (планової та за епідемічними показаннями), рівні охоплення населення щепленнями відповідно до Календаря щеплень та потребу в імунобіологічних препаратах на 2016 рік.

 

           Про ситуацію, що склалася у Дарницькому районі м. Києва у зв’язку зі створенням  комунального некомерційного підприємства «Київський міський медичний центр «Академія здоров’я людини» КМДА.

 

          Про результати діяльності робочої групи, утвореної рішенням Комітету  від 23 квітня 2015 року № 04-25/4-13/ІІ, для здійснення аналізу стану системи реабілітації осіб, які постраждали під час проведення антитерористичної операції, та напрацювання законодавчих пропозицій у цій сфері.

 

Про звернення до Міністра охорони здоров’я України, Міністра внутрішніх справ України, Міністра оборони України, Міністра інфраструктури України, Президента Національної академії медичних наук України щодо запровадження відкритого он-лайн доступу до інформації про перелік і реальну кількість залишків лікарських засобів та виробів  медичного призначення, придбаних за рахунок бюджетних коштів та наявних у лікувальних закладах, що входять до сфери їх відання, на сайтах очолюваних ними міністерств, НАМН України та/або безпосередньо на сайтах підпорядкованих ним лікувальних закладів (за пропозицією народного депутата України Корчинської О.А.).

 

Про передачу функцій Міністерства охорони здоров’я України щодо державних закупівель до Міністерства економічного розвитку і торгівлі України (за пропозицією народного депутата України Шурми І.М.).

Повернутись до списку публікацій

Версія для друку