ОРІЄНТОВНИЙ ГРАФІК

ЗАСІДАНЬ КОМІТЕТІВ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

Питання, які плануються до розгляду

на 9 – 13 листопада 2015 року

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я         _____________________________________________________

 

11 листопада  2015 року

 

(вул. М.Грушевського, 18/2, кім. № 11, 14.30 год.)

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет є головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Основ законодавства України про охорону здоров'я (щодо забезпечення конституційних гарантій надання громадянам безоплатної медичної допомоги) (р. № 1483-д, н.д. України І.Насалик).

 

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо трансплантації органів та інших анатомічних матеріалів людині (р. № 2386а, н.д. України О.Мусій, І.Сисоєнко, К.Яриніч, О.Кириченко).

 

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо охорони здоров'я та трансплантації органів та інших анатомічних матеріалів людині (р. № 2386а-1, н.д. України О.Богомолець, О.Корчинська).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України (щодо звільнення від оподаткування матеріальної допомоги фізичним особам на лікування та реабілітацію) (р. № 1683, н.д. України  М.Бурбак).

 

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про заходи щодо стабілізації платіжного балансу України відповідно до статті XII Генеральної угоди з тарифів і торгівлі 1994 року" (щодо оподаткування ліків та медичних виробів) (р. № 2827, н.д. України Т.Козак).

 

Проект Закону про внесення зміни до статті 5 Закону України "Про заходи щодо стабілізації платіжного балансу України відповідно до статті XII Генеральної угоди з тарифів і торгівлі 1994 року" (р. № 2325а, КМУ).

 

Проект Закону про внесення змін до статей 85 та 89 Бюджетного кодексу України (щодо фінансування окремих закладів охорони здоров'я, інших програм медичної та санітарної допомоги та закладів освіти)  (р. № 2036, н.д. України  О.Марченко).

 

Проект Закону про внесення змін до Бюджетного кодексу України (щодо забезпечення надходжень до місцевих бюджетів та оптимізації надання медичної й освітньої субвенції) (р. № 2520, н.д. України О.Дмитренко).

 

Проект Закону про внесення змін до Закону України «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування» (щодо регулювання діяльності відділень Фонду соціального страхування України та часткового  фінансування санаторно-курортного лікування застрахованих осіб  та часткового фінансування літнього оздоровлення їх дітей в дитячих закладах оздоровлення)  (р. № 2701, н.д. України О.Дмитренко).

 

ІІІ. Інші питання:

Про ситуацію, що склалася довкола будівництва нового корпусу НДСЛ «ОХМАТДИТ» та проекту модернізації лікарні в цілому».

 

Про стан здійснення Міністерством охорони здоров’я України державних закупівель лікарських засобів, імунобіологічних препаратів, виробів медичного призначення та лікувально-діагностичного обладнання у 2015 році.  

 

Інформація заступника Міністра охорони здоров’я  України Шафранського В.В. за результатами робочої поїздки до Луганської області стосовно стану фінансування і організації надання медичної допомоги внутрішньо переміщеним особам та їх забезпечення лікарськими засобами,  а також нагальних проблем у цій сфері, що потребують невідкладного вирішення до  прийняття Державного бюджету України на 2016 рік.

         

Про звернення медичної громадськості про підтримку Комітетом їх ініціативи стосовно випуску Національним банком України ювілейної срібної монети «Ілля Мечников: 170 років всесвітньовідомому імунологу – лауреату Нобелівської премії».

 

Про звернення Архієпископа і Митрополита Львівського УГКЦ щодо неприпустимості виключення з Конституції України визначення шлюбу як союзу чоловіка і жінки та появи нового визначення «сексуальна орієнтація», а також законодавчого захисту життя людини від зачаття до природної смерті.

 

Про затвердження Рекомендацій слухань у Комітеті на тему: «Запровадження лікарського самоврядування в Україні».

 

Повернутись до списку публікацій

Версія для друку