ОРІЄНТОВНИЙ ГРАФІК

ЗАСІДАНЬ КОМІТЕТІВ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

Питання, які плануються до розгляду

на 5 – 9 жовтня 2015 року

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я         ______________________________________________________

 

 

7 жовтня  2015 року

(вул. М.Грушевського, 5, кулуари третього поверху,

зала № 5,  14.30 год.)

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет є головним:

Про зауваження Головного юридичного управління Апарату Верховної Ради України до проекту Закону про внесення змін до Основ законодавства України про охорону здоров’я щодо соціальних гарантій працівників охорони здоров’я (р. № 1332), підготовленого до другого читання.

 

Про зауваження Головного юридичного управління Апарату Верховної Ради України до проекту Закону про внесення змін до Закону України «Про екстрену медичну допомогу» (щодо забезпечення справедливої оплати праці працівників системи екстреної медичної допомоги) (р. № 1164), підготовленого до другого читання.

 

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо охорони здоров’я населення від шкідливого впливу тютюну (р. № 2820, н.д. України О.Богомолець, Г.Гопко, О.Мусій, П.Унгурян, І.Луценко, О.Корчинська).

 

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо забезпечення дітей учасників антитерористичної операції безкоштовним дитячим харчуванням (р. № 2018а, н.д. України Д.Лінько, О.Ляшко, С.Скуратовський, А.Вітко, О.Кириченко, В.Амельченко, О.Ленський).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

Проект закону про внесення змін до статті 4 Закону України «Про реабілітацію інвалідів в Україні» (щодо забезпечення учасників антитерористичної операції, які постраждали під час її проведення, реабілітаційними заходами) (р. № 2202а, н.д. України О.Богомолець, О.Корчинська).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо забезпечення учнів 1-4 класів загальноосвітніх навчальних закладах безкоштовним харчуванням (р. № 1834, н.д. України Ю.Левченко).

Проект Закону про внесення змін до статті 244-8 Кодексу України про адміністративні правопорушення (р. № 2040а, КМУ).

Проект Закону про внесення зміни до пункту 15-2 розділу ХХ «Перехідні положення» Податкового кодексу України щодо компенсаторного механізму наповнення Державного бюджету України на 2015 рік для фінансування відомчих закладів охорони здоров‘я та Міністерства оборони України (р. № 2192, н.д. України С.Березкін).

Проект Закону про внесення змін до Закону України «Про Державний бюджет України на 2015 рік» щодо фінансування відомчих закладів охорони здоров‘я та Міністерства оборони України (р. № 2193, н.д. України С.Березкін).

Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України (щодо звільнення від оподаткування матеріальної допомоги фізичним особам на лікування та реабілітацію) (р. № 1683, н.д. України  М.Бурбак).

 

Проект Закону про внесення змін до Бюджетного кодексу України (щодо забезпечення надходжень до місцевих бюджетів та оптимізації надання медичної й освітньої субвенції) (р. № 2520, н.д. України О.Дмитренко).

 

Проект Закону про внесення змін до Закону України «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування» (щодо регулювання діяльності відділень Фонду соціального страхування України та часткового  фінансування санаторно-курортного лікування застрахованих осіб  та часткового фінансування літнього оздоровлення їх дітей в дитячих закладах оздоровлення)  (р. № 2701, н.д. України О.Дмитренко).

 

ІІІ. Інші питання:

Про стан здійснення Міністерством охорони здоров‘я України у 2015 році державних закупівель лікарських засобів, імунобіологічних препаратів, виробів медичного призначення та лікувально-діагностичного обладнання.

 

Про стан організації та проведення додаткової (позапланової) вакцинації дитячого населення України проти поліомієліту.

 

Про план роботи Комітету Верховної Ради України з питань охорони здоров’я на період третьої сесії Верховної Ради України восьмого скликання та строки проведення запланованих заходів.

 

Представлення позаштатного консультанта Комітету Уляни Супрун.

 

Про затвердження Рекомендацій слухань у Комітеті на тему: «Запровадження лікарського самоврядування в Україні».

 

 

Повернутись до списку публікацій

Версія для друку