Повідомлення

Перейти до розділу
16 листопада 10:23
Засідання Комітету Верховної Ради України з питань здоров’я нації, медичної допомоги та медичного страхування відбудеться 20 листопада 2023 року о 15:00 у режимі відеоконференції докладніше
31 жовтня 15:18
Засідання Комітету Верховної Ради України з питань здоров’я нації, медичної допомоги та медичного страхування відбудеться 2 листопада 2023 року о 15:00 у режимі відеоконференції докладніше
09 жовтня 10:46
Засідання Комітету Верховної Ради України з питань здоров’я нації, медичної допомоги та медичного страхування відбудеться 10 жовтня 2023 року о 17:00 у режимі відеоконференції докладніше
06 грудня 15:15
Сьогодні Україна відзначає День Збройних Сил України докладніше
05 грудня 11:28
Сьогодні відзначають міжнародний День волонтера докладніше
01 грудня 14:37
1 грудня світ відзначає День боротьби з СНІДом докладніше
21 листопада 14:47
Вітання Голови Комітету з Днем Гідності та Свободи! докладніше
21 листопада 14:25
Комітет підтримав законопроект, який посилює кримінальну відповідальність за напад на медпрацівників, фахівців з реабілітації та рятувальників докладніше
13 листопада 16:33
Євроінтеграційний законопроект про медичні вироби на фінальній стадії розробки докладніше
02 листопада 18:04
Комітет підтримав уточнену версію законопроекту про медичний канабісу і направив її на розгляд у другому читанні докладніше
02 листопада 11:34
Співпраця з колегами з медичного комітету Бундестагу продовжується. На порядку денному питання забезпечення українців якісними ліками та медвиробами, у тому числі препаратами з медичного канабісу докладніше
10 лютого 2015, 13:58

Протокол № 3

 

24      грудня             14

 

10.00 год., м. Київ

 

 

Головуючий:    БОГОМОЛЕЦЬ О.В. - Голова Комітету.

Присутні:

Члени Комітету: Бахтеєва Т.Д., Біловол О.М., Донець Т.А., Кириченко О.М., Колганова О.В., Корчинська О.А., Мусій О.С., Сисоєнко І.В., Шипко А.Ф., Яриніч К.В.

 

Відсутні:

Члени Комітету:   Шурма І.М. (з поважних причин).

 

Запрошені:

Квіташвілі Олександр – Міністр охорони здоров’я України, Лазоришинець В.В. – перший заступник Міністра охорони здоров’я України,  Терещенко А.В. – заступник Міністра охорони здоров’я України – керівник апарату.

 

Шерембей Д. - голова благодійного фонду «Пацієнти України».

 

Завідувач секретаріату Комітету Рудий В.М., заступник завідувача секретаріату Комітету Семерунь І.В., головні  консультанти секретаріату Комітету – Аронова М.М., Зброжек С.І., Ковтун В.І., старший консультант Лебідєва Л.В.

 

  Представники  засобів масової інформації.

 

 

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

 

1. Про проект закону України «Про Державний бюджет України на 2015 рік» (реєстр. № 1000), поданий Кабінетом Міністрів України.

 

2. Про проект закону України «Про внесення зміни до статті 9 Закону України "Про лікарські засоби" щодо спрощення державної реєстрації лікарських засобів» (реєстр. № 1579), поданий Кабінетом Міністрів України.

 

3. Про проект закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо спрощення умов ведення бізнесу (дерегуляція)» (реєстр. № 1580), поданий Кабінетом Міністрів України.

 

1.

          СЛУХАЛИ:

Про проект закону України «Про Державний бюджет України на 2015 рік» (реєстр. № 1000), поданий Кабінетом Міністрів України.

 

Інформують:  Богомолець О.В. – Голова Комітету,

Лазоришинець В.В. – перший заступник Міністра

охорони здоров’я України

 

В обговоренні питання брали участь народні депутати України Бахтеєва Т.Д., Мусій О.С., Яриніч К.В., Біловол О.М., Сисоєнко І.В., Корчинська О.А., Донець Т.А., Шипко А.Ф., Кириченко О.М., а також Міністр охорони здоров’я України О.Квіташвілі, заступник Міністра охорони здоров’я України – керівник апарату Терещенко А.В., заступник завідувача секретаріату Комітету Семерунь І.В.

 

УХВАЛИЛИ:

1. Пропозиції та зауваження до поданого Кабінетом Міністрів України  проекту закону України «Про Державний бюджет України на 2015 рік» (р. № 1000 від 22 грудня 2014 р.), висловлені народними депутатами України – членами Комітету під час його обговорення, надіслати Комітету Верховної Ради України з питань бюджету для врахування.

 

2. Рекомендувати комітетам Верховної Ради України з питань науки і освіти та з питань податкової та митної політики при опрацюванні проектів законів України:

 

«Про внесення змін та визнання такими, що втратили чинність, деяких законодавчих актів України» (реєстр. № 1577) виключити з розділу І законопроекту пункти 34, 35 та 41, що  передбачають внесення змін до статті 18 Основ законодавства України про охорону здоров’я та статті 22 Закону України «Про боротьбу із захворюванням на туберкульоз» та стосуються відповідно скасування норм безоплатного харчування пацієнтів під час перебування на стаціонарному лікуванні у закладах охорони здоров’я державної і комунальної форм власності та доплат і надбавок працівникам протитуберкульозних закладів за роботу у шкідливих умовах праці; 

 

«Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законів України щодо податкової реформи» (реєстр. № 1578) виключити з розділу І законопроекту в пункті 50 слова та цифри «та 197.1.5.», що  передбачають скасування пільги щодо сплати податку на додану вартість з постачання послуг з охорони здоров’я.

 

Рішення прийнято одноголосно.

 

2.

СЛУХАЛИ:

Про проект закону України «Про внесення зміни до статті 9 Закону України "Про лікарські засоби" щодо спрощення державної реєстрації лікарських засобів» (реєстр. № 1579), поданий Кабінетом Міністрів України.

 

Інформують:  Сисоєнко І.В. – заступник Голови

Комітету,  Зброжек С.І. – головний консультант

секретаріату Комітету

 

В обговоренні питання брали участь народні депутати України Донець Т.А., Мусій О.С., Богомолець О.В., завідувач секретаріату Комітету Рудий В.М., голова благодійного фонду «Пацієнти України» Д.Шерембей.  

 

УХВАЛИЛИ:

Рекомендувати Верховній Раді України поданий Кабінетом Міністрів України проект закону України «Про внесення зміни до статті 9 Закону України "Про лікарські засоби" щодо спрощення державної реєстрації лікарських засобів» (реєстр. № 1579) повернути на доопрацювання.

 

Рішення прийнято більшістю голосів

(народних депутатів України - членів Комітету – 12,

присутніх – 12:  «за -  9, проти – 0, утрималися – 0,

не голосували – 3»).

 

3.

 

СЛУХАЛИ:

Про проект закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо спрощення умов ведення бізнесу (дерегуляція)» (реєстр. № 1580), поданий Кабінетом Міністрів України.

 

Інформує Рудий В.М. – завідувач

секретаріату Комітету

 

В обговоренні питання брали участь народні депутати України Мусій О.С., Богомолець О.В., Кириченко О.М., Корчинська О.А., Сисоєнко І.В., Яриніч К.В.

 

УХВАЛИЛИ:

Пропозиції та зауваження до поданого Кабінетом Міністрів України  проекту закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо спрощення умов ведення бізнесу (дерегуляція)» (реєстр.          № 1580) в частині внесення змін до Основ законодавства України про охорону здоров’я та законів України «Про донорство крові та її компонентів», «Про лікарські засоби», «Про внесення змін до деяких законів України щодо ліцензування імпорту лікарських засобів та визначення терміну «активний фармацевтичний інгредієнт» надіслати Комітету Верховної Ради України з питань промислової політики та підприємництва для врахування при ухваленні рішення.

 

Рішення прийнято більшістю голосів

(народних депутатів України - членів Комітету – 12,

присутніх – 12:  «за -  8, проти – 0, утрималися – 1,

не голосували – 3»).

 

 

 

Голова Комітету                                            О.В.БОГОМОЛЕЦЬ

 

Секретар Комітету                                         О.В.КОЛГАНОВА