Матеріали засідання Комітету з питань охорони здоров'я 8 лютого 2017 року

Опубліковано 01 лютого 2017, о 16:41
8 лютого 2017 року відбулося засідання Комітету Верховної Ради України з питань охорони здоров’я.
Народними депутатами України – членами Комітету перед його початком було заслухано інформацію в.о. Міністра охорони здоров’я У.Супрун та генерального директора Міжнародної клініки відновного лікування Козявкіна В.І. про ситуацію, що склалася з призначенням головного позаштатного спеціаліста МОЗ України за спеціальністю «Фізіотерапія. Медична реабілітація».
Заслухавши та обговоривши на засіданні Комітету питання про результати закупівель лікарських засобів, імунобіологічних препаратів та медичних виробів, проведених через спеціалізовані міжнародні організації за кошти Державного бюджету України 2015 року, та стан організації таких державних закупівель для потреб охорони здоров’я за кошти Державного бюджету України на 2016 та 2017 роки, народні депутати України – члени Комітету ухвалили рішення звернутися до правоохоронних органів щодо перешкоджання депутатській діяльності у зв’язку з відмовою МОЗ України надати Комітетові копії укладених зі спеціалізованими міжнародними організаціями договорів на закупівлю лікарських засобів, імунобіологічних препаратів та медичних виробів за бюджетні кошти.
За результатами обговорення законопроектів, з опрацювання яких Комітет не є головним, про внесення змін до Закону України "Про відпустки" щодо врегулювання питання відпустки на період встановлення обмежувальних протиепідемічних заходів (р. № 4139), про внесення зміни до статті 2 Закону України "Про публічні закупівлі" щодо закупівлі послуг реабілітації в реабілітаційних центрах та реабілітаційних відділеннях санаторно-курортних закладів (р. № 4037а) парламентарії дійшли висновку про доцільність прийняття їх за основу.
На засіданні Комітету затверджено план роботи Комітету Верховної Ради України з питань охорони здоров’я на лютий – липень 2017 року, схвалено пропозиції до проекту порядку денного шостої сесії Верховної Ради України восьмого скликання та сформовано пропозиції Комітету до порядку денного пленарного тижня у період з 21 по 24 лютого 2017 року на засідання Погоджувальної ради депутатських фракцій (депутатських груп) на 20 лютого 2017 року. Узгоджено також розклад засідань Комітету на 13-24 лютого 2017 року.
Народними депутатами України – членами Комітету було ухвалено рішення про створення при Комітеті робочих груп для підготовки до другого читання прийнятих за основу проектів законів: про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо врегулювання законодавства у сфері застосування запобіжних заходів до особи, стосовно якої передбачається застосування примусових заходів медичного характеру або вирішується питання про їх застосування (р. № 1242); про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо надання психіатричної допомоги (р. № 4449); про внесення зміни до статті 9 Закону України «Про лікарські засоби» щодо доступу до результатів доклінічного вивчення та клінічних випробувань лікарських засобів (р. № 4074); про внесення змін до Закону України «Про донорство крові та її компонентів» (р. № 4770, повторне перше читання).

Відео :

 

Аудіозапис засідання Комітету:Повернутись до списку публікацій

Версія для друку