Фотоальбоми - Нові надходження http://komzdrav.rada.gov.ua Верховна Рада України Засідання Комітету 16 листопада 2020 року http://komzdrav.rada.gov.ua/gallery/zasid_ph9skl/74627.html Mon, 16 Nov 2020 15:00:00 GMT Засідання Комітету 4 листопада 2020 року http://komzdrav.rada.gov.ua/gallery/zasid_ph9skl/74616.html Wed, 04 Nov 2020 15:00:00 GMT Засідання Комітету 20 жовтня 2020 року http://komzdrav.rada.gov.ua/gallery/zasid_ph9skl/74601.html Tue, 20 Oct 2020 09:30:00 GMT Засідання Комітету 15 жовтня 2020 року http://komzdrav.rada.gov.ua/gallery/zasid_ph9skl/74590.html Thu, 15 Oct 2020 14:00:00 GMT Засідання Комітету 7 жовтня 2020 року http://komzdrav.rada.gov.ua/gallery/zasid_ph9skl/74581.html Wed, 07 Oct 2020 14:00:00 GMT Засідання Комітету 28 вересня 2020 року http://komzdrav.rada.gov.ua/gallery/zasid_ph9skl/74567.html Mon, 28 Sep 2020 15:00:00 GMT Засідання Комітету 16 вересня 2020 року http://komzdrav.rada.gov.ua/gallery/zasid_ph9skl/74555.html Wed, 16 Sep 2020 16:30:00 GMT Засідання Комітету 11 вересня 2020 року http://komzdrav.rada.gov.ua/gallery/zasid_ph9skl/74551.html м. Одеса Fri, 11 Sep 2020 12:00:00 GMT Засідання Комітету 2 вересня 2020 року http://komzdrav.rada.gov.ua/gallery/zasid_ph9skl/74543.html Wed, 02 Sep 2020 16:00:00 GMT Засідання Комітету 15 липня 2020 року http://komzdrav.rada.gov.ua/gallery/zasid_ph9skl/74518.html Wed, 15 Jul 2020 16:20:29 GMT Засідання Комітету 9 липня 2020 року http://komzdrav.rada.gov.ua/gallery/zasid_ph9skl/74505.html Thu, 09 Jul 2020 11:30:00 GMT Засідання Комітету 1 липня 2020 р. http://komzdrav.rada.gov.ua/gallery/zasid_ph9skl/74493.html Thu, 02 Jul 2020 11:09:41 GMT Засідання Комітету 3 червня 2020 року http://komzdrav.rada.gov.ua/gallery/zasid_ph9skl/74456.html Wed, 03 Jun 2020 16:10:00 GMT Засідання Комітету 20 травня 2020 року http://komzdrav.rada.gov.ua/gallery/zasid_ph9skl/74425.html Wed, 20 May 2020 09:00:00 GMT Засідання Комітету 5 та 6 травня 2020 року http://komzdrav.rada.gov.ua/gallery/zasid_ph9skl/74423.html Wed, 06 May 2020 18:00:00 GMT Засідання Комітету 29 квітня 2020 року http://komzdrav.rada.gov.ua/gallery/zasid_ph9skl/74404.html Wed, 29 Apr 2020 15:00:00 GMT Засідання Комітету 13 та 16 березня 2020 року http://komzdrav.rada.gov.ua/gallery/zasid_ph9skl/74362.html Fri, 13 Mar 2020 18:15:00 GMT Засідання Комітету 2 березня 2020 року http://komzdrav.rada.gov.ua/gallery/zasid_ph9skl/74331.html Mon, 02 Mar 2020 15:10:00 GMT Засідання Комітету 19 лютого 2020 року http://komzdrav.rada.gov.ua/gallery/zasid_ph9skl/74330.html Wed, 19 Feb 2020 15:10:00 GMT Засідання Комітету 5 лютого 2020 року http://komzdrav.rada.gov.ua/gallery/zasid_ph9skl/74307.html Wed, 05 Feb 2020 16:00:00 GMT