Фотоальбоми - Нові надходження http://komzdrav.rada.gov.ua Верховна Рада України Засідання Комітету 13 жовтня 2021 року http://komzdrav.rada.gov.ua/gallery/zasid_ph9skl/75022.html Wed, 13 Oct 2021 15:00:00 GMT Засідання Комітету 6 жовтня 2021 року http://komzdrav.rada.gov.ua/gallery/zasid_ph9skl/75006.html Thu, 07 Oct 2021 11:06:37 GMT Засідання Комітету 29 вересня 2021 року http://komzdrav.rada.gov.ua/gallery/zasid_ph9skl/74991.html Wed, 29 Sep 2021 15:00:00 GMT Засідання Комітету 22 вересня 2021 року http://komzdrav.rada.gov.ua/gallery/zasid_ph9skl/74984.html Wed, 22 Sep 2021 15:00:00 GMT Засідання Комітету 8 вересня 2021 року http://komzdrav.rada.gov.ua/gallery/zasid_ph9skl/74973.html Wed, 08 Sep 2021 15:00:00 GMT Засідання Комітету 13 липня 2021 року http://komzdrav.rada.gov.ua/gallery/zasid_ph9skl/74955.html Tue, 13 Jul 2021 09:00:00 GMT Засідання Комітету 9 липня 2021 року http://komzdrav.rada.gov.ua/gallery/zasid_ph9skl/74943.html Fri, 09 Jul 2021 10:30:00 GMT Засідання Комітету 30 червня 2021 року http://komzdrav.rada.gov.ua/gallery/zasid_ph9skl/74935.html Wed, 30 Jun 2021 16:00:00 GMT Засідання Комітету 16 червня 2021 року http://komzdrav.rada.gov.ua/gallery/zasid_ph9skl/74919.html Wed, 16 Jun 2021 16:00:00 GMT Засідання Комітету 2 червня 2021 року http://komzdrav.rada.gov.ua/gallery/zasid_ph9skl/74914.html Wed, 02 Jun 2021 15:00:00 GMT Засідання Комітету 19 травня 2021 року http://komzdrav.rada.gov.ua/gallery/zasid_ph9skl/74891.html Wed, 19 May 2021 15:00:00 GMT Засідання Комітету 17 травня 2021 року http://komzdrav.rada.gov.ua/gallery/zasid_ph9skl/74890.html Mon, 17 May 2021 16:00:00 GMT Засідання Комітету 13 травня 2021 року http://komzdrav.rada.gov.ua/gallery/zasid_ph9skl/74889.html Thu, 13 May 2021 12:45:00 GMT Засідання Комітету 28 квітня 2021 року http://komzdrav.rada.gov.ua/gallery/zasid_ph9skl/74861.html Wed, 28 Apr 2021 15:15:00 GMT Засідання Комітету 27 квітня 2021 року http://komzdrav.rada.gov.ua/gallery/zasid_ph9skl/74860.html Tue, 27 Apr 2021 09:30:00 GMT Засідання Комітету 14 квітня 2021 року http://komzdrav.rada.gov.ua/gallery/zasid_ph9skl/74837.html Wed, 14 Apr 2021 15:00:00 GMT Засідання Комітету 8 квітня 2021 року http://komzdrav.rada.gov.ua/gallery/zasid_ph9skl/74833.html Thu, 08 Apr 2021 19:00:00 GMT Засідання Комітету 31 березня 2021 року http://komzdrav.rada.gov.ua/gallery/zasid_ph9skl/74834.html Wed, 31 Mar 2021 14:00:00 GMT Засідання круглого столу у Комітеті 24 березня 2021 року http://komzdrav.rada.gov.ua/gallery/zasid_ph9skl/74815.html на тему: "15 років РКБТ ВООЗ в Україні. Об'єднання зусиль для посилення антитютюнового законодавства в Україні" Wed, 24 Mar 2021 13:00:00 GMT Засідання Комітету 22 березня 2021 року http://komzdrav.rada.gov.ua/gallery/zasid_ph9skl/74808.html Mon, 22 Mar 2021 16:00:00 GMT