Фотоальбоми - Нові надходження http://komzdrav.rada.gov.ua Верховна Рада України Засідання Комітету 19 січня 2022 року http://komzdrav.rada.gov.ua/gallery/zasid_ph9skl/75125.html Wed, 19 Jan 2022 16:15:00 GMT Засідання Комітету 15 грудня 2021 року http://komzdrav.rada.gov.ua/gallery/zasid_ph9skl/75109.html Wed, 15 Dec 2021 15:00:00 GMT Робоча нарада 7 грудня 2021 року щодо організації надання екстреної медичної допомоги населенню http://komzdrav.rada.gov.ua/gallery/zasid_ph9skl/75099.html Tue, 07 Dec 2021 15:00:00 GMT Засідання Комітету 29 листопада 2021 року http://komzdrav.rada.gov.ua/gallery/zasid_ph9skl/75084.html Mon, 29 Nov 2021 16:00:00 GMT Засідання Комітету 26 листопада 2021 року http://komzdrav.rada.gov.ua/gallery/zasid_ph9skl/75082.html Fri, 26 Nov 2021 13:00:00 GMT Засідання Комітету 24 листопада 2021 року http://komzdrav.rada.gov.ua/gallery/zasid_ph9skl/75076.html Wed, 24 Nov 2021 15:00:00 GMT Засідання Комітету 15 листопада 2021 року http://komzdrav.rada.gov.ua/gallery/zasid_ph9skl/75059.html Mon, 15 Nov 2021 13:00:00 GMT Засідання Комітету 3 листопада 2021 року http://komzdrav.rada.gov.ua/gallery/zasid_ph9skl/75049.html Wed, 03 Nov 2021 15:00:00 GMT Засідання Комітету 20 жовтня 2021 року http://komzdrav.rada.gov.ua/gallery/zasid_ph9skl/75032.html Wed, 20 Oct 2021 15:00:00 GMT Засідання Комітету 13 жовтня 2021 року http://komzdrav.rada.gov.ua/gallery/zasid_ph9skl/75022.html Wed, 13 Oct 2021 15:00:00 GMT Засідання Комітету 6 жовтня 2021 року http://komzdrav.rada.gov.ua/gallery/zasid_ph9skl/75006.html Thu, 07 Oct 2021 11:06:37 GMT Засідання Комітету 29 вересня 2021 року http://komzdrav.rada.gov.ua/gallery/zasid_ph9skl/74991.html Wed, 29 Sep 2021 15:00:00 GMT Засідання Комітету 22 вересня 2021 року http://komzdrav.rada.gov.ua/gallery/zasid_ph9skl/74984.html Wed, 22 Sep 2021 15:00:00 GMT Засідання Комітету 8 вересня 2021 року http://komzdrav.rada.gov.ua/gallery/zasid_ph9skl/74973.html Wed, 08 Sep 2021 15:00:00 GMT Засідання Комітету 13 липня 2021 року http://komzdrav.rada.gov.ua/gallery/zasid_ph9skl/74955.html Tue, 13 Jul 2021 09:00:00 GMT Засідання Комітету 9 липня 2021 року http://komzdrav.rada.gov.ua/gallery/zasid_ph9skl/74943.html Fri, 09 Jul 2021 10:30:00 GMT Засідання Комітету 30 червня 2021 року http://komzdrav.rada.gov.ua/gallery/zasid_ph9skl/74935.html Wed, 30 Jun 2021 16:00:00 GMT Засідання Комітету 16 червня 2021 року http://komzdrav.rada.gov.ua/gallery/zasid_ph9skl/74919.html Wed, 16 Jun 2021 16:00:00 GMT Засідання Комітету 2 червня 2021 року http://komzdrav.rada.gov.ua/gallery/zasid_ph9skl/74914.html Wed, 02 Jun 2021 15:00:00 GMT Засідання Комітету 19 травня 2021 року http://komzdrav.rada.gov.ua/gallery/zasid_ph9skl/74891.html Wed, 19 May 2021 15:00:00 GMT