Фотоальбоми - Нові надходження http://komzdrav.rada.gov.ua Верховна Рада України Засідання круглого столу 8 жовтня 2019 року http://komzdrav.rada.gov.ua/gallery/zasid_ph9skl/74138.html Tue, 08 Oct 2019 14:00:00 GMT Засідання Комітету 7 жовтня 2019 року http://komzdrav.rada.gov.ua/gallery/zasid_ph9skl/74136.html Mon, 07 Oct 2019 15:30:00 GMT Засідання Комітету 1 жовтня 2019 року http://komzdrav.rada.gov.ua/gallery/zasid_ph9skl/74119.html Tue, 01 Oct 2019 16:15:00 GMT Засідання Комітету 30 вересня 2019 року http://komzdrav.rada.gov.ua/gallery/zasid_ph9skl/74116.html Mon, 30 Sep 2019 13:00:00 GMT Засідання Комітету 17 вересня 2019 року http://komzdrav.rada.gov.ua/gallery/zasid_ph9skl/74099.html Tue, 17 Sep 2019 16:15:00 GMT Засідання Комітету 4 вересня 2019 року http://komzdrav.rada.gov.ua/gallery/zasid_ph9skl/74089.html Wed, 04 Sep 2019 15:00:00 GMT Засідання Комітету 28 травня 2019 року http://komzdrav.rada.gov.ua/gallery/zasid_ph/74045.html Tue, 28 May 2019 14:30:00 GMT Засідання Комітету 23 квітня 2019 року http://komzdrav.rada.gov.ua/gallery/zasid_ph/74016.html Tue, 23 Apr 2019 14:30:00 GMT Засідання Комітету 26 лютого 2019 року http://komzdrav.rada.gov.ua/gallery/zasid_ph/73993.html Tue, 26 Feb 2019 14:30:00 GMT Засідання Комітету 5 лютого 2019 року http://komzdrav.rada.gov.ua/gallery/zasid_ph/73975.html Tue, 05 Feb 2019 14:30:00 GMT Засідання Комітету 15 січня 2019 року http://komzdrav.rada.gov.ua/gallery/zasid_ph/73964.html Tue, 15 Jan 2019 14:30:00 GMT Засідання Комітету 20 грудня 2018 року http://komzdrav.rada.gov.ua/gallery/zasid_ph/73950.html Thu, 20 Dec 2018 12:15:00 GMT Засідання круглого столу 12 грудня 2018 року http://komzdrav.rada.gov.ua/gallery/zasid_ph/73935.html на тему: "Партнерство в публічному управлінні охороною здоров'я для підвищення людського потенціалу нації" Wed, 12 Dec 2018 11:00:00 GMT Засідання круглого столу 10 грудня 2018 року http://komzdrav.rada.gov.ua/gallery/zasid_ph/73930.html на тему: " Готовність системи охорони здоров'я до роботи та міжвідомчої взаємодії в умовах воєнного стану" Mon, 10 Dec 2018 12:00:00 GMT Засідання круглого столу 5 грудня 2018 року http://komzdrav.rada.gov.ua/gallery/zasid_ph/73921.html на тему: "Проблеми фінансування програм лікування вірусних гепатитів, онкологічних та гематологічних захворювань, зубопротезування серед учасників АТО/ООС" Wed, 05 Dec 2018 14:30:00 GMT Засідання Комітету 4 грудня 2018 року http://komzdrav.rada.gov.ua/gallery/zasid_ph/73916.html Tue, 04 Dec 2018 14:30:00 GMT День профілактики діабету у Верховній Раді України http://komzdrav.rada.gov.ua/gallery/zasid_ph/73899.html Tue, 20 Nov 2018 09:30:00 GMT Виїзне засідання Комітету 14 листопада 2018 року у місті Харкові http://komzdrav.rada.gov.ua/gallery/zasid_ph/73886.html Wed, 14 Nov 2018 16:00:00 GMT Засідання круглого столу 9 листопада 2018 року http://komzdrav.rada.gov.ua/gallery/zasid_ph/73888.html на тему: "Науково-медичні підходи до проблеми гендерної рівності" Fri, 09 Nov 2018 14:30:00 GMT Засідання круглого столу 7 листопада 2018 року http://komzdrav.rada.gov.ua/gallery/zasid_ph/73887.html на тему: "Про стан фінансового забезпечення потреб хворих на цукровий діабет у препаратах інсуліну" Wed, 07 Nov 2018 15:30:00 GMT