Фотоальбоми - Нові надходження http://komzdrav.rada.gov.ua Верховна Рада України Засідання Комітету 11 та 12 липня 2017 року http://komzdrav.rada.gov.ua/gallery/zasid_ph/73352.html Wed, 12 Jul 2017 18:00:00 GMT Засідання круглого столу 23 червня 2017 року http://komzdrav.rada.gov.ua/gallery/zasid_ph/73323.html на тему: «Реформування первинної медичної допомоги та стан виконання рішення комітетських слухань по сімейній медицині» Mon, 26 Jun 2017 11:04:49 GMT Засідання Комітету 22 червня 2017 року http://komzdrav.rada.gov.ua/gallery/zasid_ph/73333.html Thu, 22 Jun 2017 16:00:00 GMT Засідання Комітету 20 червня 2017 року http://komzdrav.rada.gov.ua/gallery/zasid_ph/73315.html Wed, 21 Jun 2017 15:39:11 GMT Засідання "круглого столу" 15 червня 2017 року (м. Дніпро) http://komzdrav.rada.gov.ua/gallery/zasid_ph/73314.html на тему: "Законодавчі ініціативи Комітету з питань охорони здоров'я та проблеми у сфері реформування вітчизняної системи охорони здоров'я" Thu, 15 Jun 2017 18:00:00 GMT Засідання "круглого столу" 9 червня 2017 року http://komzdrav.rada.gov.ua/gallery/zasid_ph/73305.html на тему: «Законодавчі ініціативи парламентського Комітету з питань охорони здоров’я з адаптації системи охорони здоров’я до європейських стандартів» Fri, 09 Jun 2017 17:45:00 GMT Засідання Комітету 7 червня 2017 року http://komzdrav.rada.gov.ua/gallery/zasid_ph/73301.html Thu, 08 Jun 2017 13:25:14 GMT Засідання Комітету 24 травня 2017 року http://komzdrav.rada.gov.ua/gallery/zasid_ph/73284.html Thu, 25 May 2017 10:53:23 GMT Засідання "круглого столу" 19 травня 2017 року http://komzdrav.rada.gov.ua/gallery/zasid_ph/73282.html на тему: "Створення госпітальних округів: проблеми та шляхи їх вирішення" Mon, 22 May 2017 12:49:21 GMT Засідання Комітету 17 травня 2017 року http://komzdrav.rada.gov.ua/gallery/zasid_ph/73272.html Thu, 18 May 2017 12:17:53 GMT Засідання Комітету 12 квітня 2017 року http://komzdrav.rada.gov.ua/gallery/zasid_ph/73252.html Thu, 13 Apr 2017 16:37:59 GMT День профілактики меланоми у Верховній Раді України http://komzdrav.rada.gov.ua/gallery/zasid_ph/73232.html 6 квітня 2017 року Thu, 06 Apr 2017 18:34:44 GMT Засідання Комітету 5 квітня 2017 року http://komzdrav.rada.gov.ua/gallery/zasid_ph/73225.html Thu, 06 Apr 2017 11:37:37 GMT Парламентські слухання 22 березня 2017 року http://komzdrav.rada.gov.ua/gallery/zasid_ph/73188.html на тему: "Медична освіта в Україні: погляд у майбутнє" Wed, 22 Mar 2017 17:14:34 GMT Засідання Комітету 15 березня 2017 року http://komzdrav.rada.gov.ua/gallery/zasid_ph/73230.html Wed, 15 Mar 2017 16:36:23 GMT День профілактики глаукоми у Верховній Раді України http://komzdrav.rada.gov.ua/gallery/zasid_ph/73184.html з нагоди Всесвітнього тижня глаукоми Tue, 14 Mar 2017 18:35:08 GMT Засідання "круглого столу" 13 березня 2017 року http://komzdrav.rada.gov.ua/gallery/zasid_ph/73183.html на тему: "Про стан санітарної охорони території України" Tue, 14 Mar 2017 13:53:17 GMT Засідання "круглого столу" 3 березня 2017 року http://komzdrav.rada.gov.ua/gallery/zasid_ph/73155.html на тему: "Роль жінки у збереженні здоров'я сім'ї і нації" Mon, 06 Mar 2017 11:31:18 GMT Засідання "круглого столу" 28 лютого 2017 року http://komzdrav.rada.gov.ua/gallery/zasid_ph/73147.html на тему: "Робота системи екстреної медичної допомоги України: проблеми та шляхи вирішення" Wed, 01 Mar 2017 15:33:18 GMT Засідання Комітету 22 лютого 2017 року http://komzdrav.rada.gov.ua/gallery/zasid_ph/73143.html Thu, 23 Feb 2017 16:47:02 GMT