Фотоальбоми - Нові надходження http://komzdrav.rada.gov.ua Верховна Рада України Засідання круглого столу 17 жовтня 2018 року http://komzdrav.rada.gov.ua/gallery/zasid_ph/73851.html на тему: "Державно-приватне партнерство у сфері охорони здоров'я: виклики та перспективи в умовах медичної реформи" Wed, 17 Oct 2018 15:30:00 GMT Засідання круглого столу 3 жовтня 2018 року http://komzdrav.rada.gov.ua/gallery/zasid_ph/73832.html на тему: "Доцільність передачі окремих медичних закладів від силових відомств, Міністерства соціальної політики України, Міністерства охорони здоров'я України до Міністерства України у справах ветеранів" Wed, 03 Oct 2018 14:30:00 GMT Засідання Комітету 2 жовтня 2018 року http://komzdrav.rada.gov.ua/gallery/zasid_ph/73829.html Tue, 02 Oct 2018 14:30:00 GMT Засідання круглого столу 28 вересня 2018 року http://komzdrav.rada.gov.ua/gallery/zasid_ph/73828.html на тему: "Забезпечення права на охорону здоров'я недієздатних осіб: актуальні проблеми та шляхи їх вирішення" Fri, 28 Sep 2018 14:00:00 GMT Засідання круглого столу 21 вересня 2018 http://komzdrav.rada.gov.ua/gallery/zasid_ph/73823.html на тему: "Реформування системи реабілітації та визначення групи інвалідності громадян України" Fri, 21 Sep 2018 14:30:00 GMT Засідання Комітету 18 вересня 2018 року http://komzdrav.rada.gov.ua/gallery/zasid_ph/73804.html Tue, 18 Sep 2018 14:30:00 GMT Засідання круглого столу 13.09.2018 http://komzdrav.rada.gov.ua/gallery/zasid_ph/73799.html на тему: "Стан організації ДНК-ідентифікації загиблих під час проведення АТО та ООС, розшуку зниклих безвісти громадян на тимчасово окупованій території" Thu, 13 Sep 2018 14:30:00 GMT Засідання Комітету 4 вересня 2018 року http://komzdrav.rada.gov.ua/gallery/zasid_ph/73788.html Tue, 04 Sep 2018 14:30:00 GMT Засідання Комітету 10 липня 2018 року http://komzdrav.rada.gov.ua/gallery/zasid_ph/73766.html Tue, 10 Jul 2018 14:30:00 GMT 4 липня 2018 року під час заслуховування звіту МОЗ України про хід медичної реформи http://komzdrav.rada.gov.ua/gallery/zasid_ph/73753.html Wed, 04 Jul 2018 14:30:18 GMT Засідання Комітету 3 липня 2018 року http://komzdrav.rada.gov.ua/gallery/zasid_ph/73752.html Tue, 03 Jul 2018 15:30:00 GMT Виїзне засідання Комітету 20 червня 2018 року http://komzdrav.rada.gov.ua/gallery/zasid_ph/73726.html Wed, 20 Jun 2018 16:00:00 GMT Засідання Комітету 19 червня 2018 року http://komzdrav.rada.gov.ua/gallery/zasid_ph/73725.html Tue, 19 Jun 2018 14:30:00 GMT Засідання круглого столу 14 червня 2018 року http://komzdrav.rada.gov.ua/gallery/zasid_ph/73720.html на тему: "Цукровий діабет. Міжнародний досвід. Проблеми та можливості в Україні" Thu, 14 Jun 2018 12:00:00 GMT Засідання Комітету 5 червня 2018 року http://komzdrav.rada.gov.ua/gallery/zasid_ph/73699.html Tue, 05 Jun 2018 18:00:00 GMT Засідання Комітету 24 травня 2018 року http://komzdrav.rada.gov.ua/gallery/zasid_ph/73679.html Thu, 24 May 2018 17:25:46 GMT Засідання Комітету 22 травня 2018 року http://komzdrav.rada.gov.ua/gallery/zasid_ph/73674.html Tue, 22 May 2018 14:30:00 GMT Засідання круглого столу 16 травня 2018 року http://komzdrav.rada.gov.ua/gallery/zasid_ph/73666.html з нагоди Дня матері Wed, 16 May 2018 14:30:00 GMT Засідання Комітету 15 травня 2018 року http://komzdrav.rada.gov.ua/gallery/zasid_ph/73661.html Tue, 15 May 2018 14:30:00 GMT Засідання круглого столу 20 квітня 2018 року http://komzdrav.rada.gov.ua/gallery/zasid_ph/73647.html на тему: "Лікарське самоврядування та професійні асоціації як запорука професійного зростання медичних працівників" Fri, 20 Apr 2018 14:30:00 GMT