Фотоальбоми - Нові надходження http://komzdrav.rada.gov.ua Верховна Рада України Засідання круглого столу 15 листопада 2017 року http://komzdrav.rada.gov.ua/gallery/zasid_ph/73451.html на тему: «Запровадження загальнообов’язкового соціального медичного страхування в Україні» Wed, 15 Nov 2017 16:00:00 GMT Засідання Комітету 14 листопада 2017 року http://komzdrav.rada.gov.ua/gallery/zasid_ph/73454.html Tue, 14 Nov 2017 14:15:00 GMT Засідання круглого столу 10 листопада 2017 року http://komzdrav.rada.gov.ua/gallery/zasid_ph/73445.html на тему: "Актуальні проблеми медичного забезпечення учасників АТО" Fri, 10 Nov 2017 14:30:00 GMT Засідання Комітету 7 листопада 2017 року http://komzdrav.rada.gov.ua/gallery/zasid_ph/73441.html Tue, 07 Nov 2017 14:30:00 GMT Засідання круглого столу 20 жовтня 2017 року http://komzdrav.rada.gov.ua/gallery/zasid_ph/73425.html на тему: "Проблемні питання виконання органами виконавчої влади Закону "Про гуманітарну допомогу" Fri, 20 Oct 2017 14:30:00 GMT Засідання Комітету 17 жовтня 2017 року http://komzdrav.rada.gov.ua/gallery/zasid_ph/73413.html Tue, 17 Oct 2017 14:15:00 GMT Засідання круглого столу 6 жовтня 2017 року http://komzdrav.rada.gov.ua/gallery/zasid_ph/73406.html на тему: "Роль приватної медицини в реформі охорони здоров’я України" Fri, 06 Oct 2017 14:30:00 GMT Засідання круглого столу 27 вересня 2017 року http://komzdrav.rada.gov.ua/gallery/zasid_ph/73397.html на тему: "Травматизм - глобальна проблема сьогодення" Wed, 27 Sep 2017 14:00:00 GMT Засідання Комітету 21 вересня 2017 року http://komzdrav.rada.gov.ua/gallery/zasid_ph/73391.html Thu, 21 Sep 2017 14:30:00 GMT Засідання Комітету 19 вересня 2017 року http://komzdrav.rada.gov.ua/gallery/zasid_ph/73389.html Tue, 19 Sep 2017 14:30:00 GMT Засідання круглого столу 18 вересня 2017 року http://komzdrav.rada.gov.ua/gallery/zasid_ph/73386.html з психологічної реабілітації та психіатричної допомоги учасникам АТО Mon, 18 Sep 2017 14:30:00 GMT Засідання Комітету 5 вересня 2017 року http://komzdrav.rada.gov.ua/gallery/zasid_ph/73371.html Wed, 06 Sep 2017 15:23:25 GMT Зустріч 18 липня 2017 року з представниками комісій з питань охорони здоров’я обласних та районних рад http://komzdrav.rada.gov.ua/gallery/zasid_ph/73359.html Tue, 18 Jul 2017 14:00:00 GMT Засідання Комітету 11 та 12 липня 2017 року http://komzdrav.rada.gov.ua/gallery/zasid_ph/73352.html Wed, 12 Jul 2017 18:00:00 GMT Засідання круглого столу 23 червня 2017 року http://komzdrav.rada.gov.ua/gallery/zasid_ph/73323.html на тему: «Реформування первинної медичної допомоги та стан виконання рішення комітетських слухань по сімейній медицині» Mon, 26 Jun 2017 11:04:49 GMT Засідання Комітету 22 червня 2017 року http://komzdrav.rada.gov.ua/gallery/zasid_ph/73333.html Thu, 22 Jun 2017 16:00:00 GMT Засідання Комітету 20 червня 2017 року http://komzdrav.rada.gov.ua/gallery/zasid_ph/73315.html Wed, 21 Jun 2017 15:39:11 GMT Засідання "круглого столу" 15 червня 2017 року (м. Дніпро) http://komzdrav.rada.gov.ua/gallery/zasid_ph/73314.html на тему: "Законодавчі ініціативи Комітету з питань охорони здоров'я та проблеми у сфері реформування вітчизняної системи охорони здоров'я" Thu, 15 Jun 2017 18:00:00 GMT Засідання "круглого столу" 9 червня 2017 року http://komzdrav.rada.gov.ua/gallery/zasid_ph/73305.html на тему: «Законодавчі ініціативи парламентського Комітету з питань охорони здоров’я з адаптації системи охорони здоров’я до європейських стандартів» Fri, 09 Jun 2017 17:45:00 GMT Засідання Комітету 7 червня 2017 року http://komzdrav.rada.gov.ua/gallery/zasid_ph/73301.html Thu, 08 Jun 2017 13:25:14 GMT