Аудіо - Нові надходження http://komzdrav.rada.gov.ua Верховна Рада України Аудіозаписи засідань "круглих столів" за грудень 2017 року http://komzdrav.rada.gov.ua/audio/audio_rt/73495.html Fri, 08 Dec 2017 14:30:00 GMT Аудіозаписи засідань Комітету за грудень 2017 року http://komzdrav.rada.gov.ua/audio/audio_zasid/73494.html Tue, 05 Dec 2017 14:30:00 GMT Аудіозаписи "круглих столів" за листопад 2017 року http://komzdrav.rada.gov.ua/audio/audio_rt/73471.html Fri, 10 Nov 2017 14:30:00 GMT Аудіозаписи засідань Комітету за листопад 2017 року http://komzdrav.rada.gov.ua/audio/audio_zasid/73465.html Tue, 07 Nov 2017 14:00:00 GMT Аудіозаписи "круглих столів" за жовтень 2017 року http://komzdrav.rada.gov.ua/audio/audio_rt/73410.html Wed, 11 Oct 2017 16:31:49 GMT Аудіозаписи "круглих столів" за вересень 2017 року http://komzdrav.rada.gov.ua/audio/audio_rt/73376.html Wed, 13 Sep 2017 11:25:22 GMT Аудіозаписи засідань Комітету за вересень 2017 року http://komzdrav.rada.gov.ua/audio/audio_zasid/73403.html Tue, 05 Sep 2017 14:15:00 GMT Аудіозаписи засідань Комітету за липень 2017 року http://komzdrav.rada.gov.ua/audio/audio_zasid/73360.html Tue, 11 Jul 2017 18:13:40 GMT Аудіозаписи засідань "круглих столів" за червень 2017 року http://komzdrav.rada.gov.ua/audio/audio_rt/73324.html Mon, 26 Jun 2017 11:35:08 GMT Аудіозаписи засідань Комітету за червень 2017 року http://komzdrav.rada.gov.ua/audio/audio_zasid/73319.html Wed, 07 Jun 2017 19:06:15 GMT Аудіозаписи засідань Комітету за травень 2017 року http://komzdrav.rada.gov.ua/audio/audio_zasid/73288.html Thu, 25 May 2017 18:18:45 GMT Аудіозапис засідання "круглого столу" за травень 2017 року http://komzdrav.rada.gov.ua/audio/audio_rt/73283.html Mon, 22 May 2017 16:09:09 GMT Аудіозаписи засідань Комітету за квітень 2017 року http://komzdrav.rada.gov.ua/audio/audio_zasid/73227.html Thu, 06 Apr 2017 13:11:16 GMT Аудіозаписи засідань Комітету за березень 2017 року http://komzdrav.rada.gov.ua/audio/audio_zasid/73200.html Mon, 03 Apr 2017 17:16:12 GMT Аудіозаписи засідань "круглих столів" за березень 2017 року http://komzdrav.rada.gov.ua/audio/audio_rt/73164.html Fri, 10 Mar 2017 11:45:11 GMT Аудіозаписи засідань "круглих столів" за лютий 2017 року http://komzdrav.rada.gov.ua/audio/audio_rt/73163.html Thu, 09 Mar 2017 14:59:21 GMT Аудіозаписи засідань Комітету за лютий 2017 року http://komzdrav.rada.gov.ua/audio/audio_zasid/72627.html Thu, 09 Feb 2017 17:11:16 GMT Аудіозаписи слухань у Комітеті 2016 рік http://komzdrav.rada.gov.ua/audio/audio_sluh/73119.html Mon, 06 Feb 2017 15:59:19 GMT