Аудіо - Нові надходження http://komzdrav.rada.gov.ua Верховна Рада України Аудіозаписи засідань Комітету за лютий 2019 року http://komzdrav.rada.gov.ua/audio/audio_zasid/73976.html Tue, 05 Feb 2019 16:00:00 GMT Аудіозаписи засідань Комітету за січень 2019 року http://komzdrav.rada.gov.ua/audio/audio_zasid/73969.html Tue, 15 Jan 2019 14:30:00 GMT Аудіозаписи "круглих столів" за грудень 2018 року http://komzdrav.rada.gov.ua/audio/audio_rt/73938.html Wed, 05 Dec 2018 14:30:00 GMT Аудіозаписи засідань Комітету за грудень 2018 року http://komzdrav.rada.gov.ua/audio/audio_zasid/73926.html Tue, 04 Dec 2018 15:30:00 GMT Аудіозаписи "круглих столів" за листопад 2018 року http://komzdrav.rada.gov.ua/audio/audio_rt/73901.html Wed, 07 Nov 2018 17:30:00 GMT Аудіозаписи засідань Комітету за листопад 2018 року http://komzdrav.rada.gov.ua/audio/audio_zasid/73894.html Tue, 06 Nov 2018 15:30:00 GMT Аудіозаписи "круглих столів" за жовтень 2018 року http://komzdrav.rada.gov.ua/audio/audio_rt/73848.html Wed, 03 Oct 2018 17:30:00 GMT Аудіозаписи засідань Комітету за жовтень 2018 року http://komzdrav.rada.gov.ua/audio/audio_zasid/73835.html Tue, 02 Oct 2018 17:22:07 GMT Аудіозаписи "круглих столів" за вересень 2018 року http://komzdrav.rada.gov.ua/audio/audio_rt/73802.html Thu, 13 Sep 2018 14:30:00 GMT Аудіозаписи засідань Комітету за вересень 2018 року http://komzdrav.rada.gov.ua/audio/audio_zasid/73789.html Tue, 04 Sep 2018 14:30:00 GMT Аудіозаписи засідань Комітету за липень 2018 року http://komzdrav.rada.gov.ua/audio/audio_zasid/73764.html Tue, 03 Jul 2018 16:00:00 GMT Аудіозаписи "круглих столів" за червень 2018 року http://komzdrav.rada.gov.ua/audio/audio_rt/73742.html Thu, 14 Jun 2018 18:00:00 GMT Аудіозаписи засідань Комітету за червень 2018 року http://komzdrav.rada.gov.ua/audio/audio_zasid/73702.html Tue, 05 Jun 2018 16:00:00 GMT Аудіозаписи "круглих столів" за травень 2018 року http://komzdrav.rada.gov.ua/audio/audio_rt/73687.html Wed, 16 May 2018 14:30:00 GMT Аудіозаписи засідань Комітету за травень 2018 року http://komzdrav.rada.gov.ua/audio/audio_zasid/73675.html Tue, 15 May 2018 18:00:00 GMT Аудіозаписи "круглих столів" за квітень 2018 року http://komzdrav.rada.gov.ua/audio/audio_rt/73648.html Fri, 13 Apr 2018 14:30:00 GMT Аудіозаписи засідань Комітету за квітень 2018 року http://komzdrav.rada.gov.ua/audio/audio_zasid/73631.html Tue, 03 Apr 2018 14:30:00 GMT Аудіозаписи засідань Комітету за березень 2018 року http://komzdrav.rada.gov.ua/audio/audio_zasid/73596.html Tue, 13 Mar 2018 14:30:00 GMT Аудіозаписи "круглих столів" за березень 2018 року http://komzdrav.rada.gov.ua/audio/audio_rt/73603.html Fri, 02 Mar 2018 14:30:00 GMT Аудіозаписи засідань Комітету за лютий 2018 року http://komzdrav.rada.gov.ua/audio/audio_zasid/73571.html Tue, 27 Feb 2018 14:30:00 GMT