Повідомлення

Перейти до розділу
13 липня 11:45
Зустріч з представниками комісій з питань охорони здоров’я обласних та районних рад відбудеться 18 липня 2017 року о 14:00 за адресою: Київ, вул. М. Грушевського, 18/2, кім. № 12 докладніше
10 липня 14:14
До уваги учасників зустрічі! Змінено місце проведення заходу. Зустріч з представниками професійних медичних асоціацій та організацій відбудеться 14 липня 2017 року о 15:00 за адресою: м. Київ, вул. М. Грушевського, 18/2, кім. № 11 докладніше
07 липня 16:43
10 липня 2017 року о 14:00 відбудеться засідання робочої групи з доопрацювання проекту Закону України про державні фінансові гарантії надання медичних послуг та лікарських засобів (р. № 6327 доопрацьований) до другого читання докладніше
23 червня 18:00
23 червня 2017 року Комітет з питань охорони здоров’я провів засідання «круглого столу» на тему: «Реформування первинної медичної допомоги та стан виконання рішення комітетських слухань по сімейній медицині» посилання...
22 червня 16:00
22 червня 2017 року відбулося засідання Комітету з питань охорони здоров'я, докладніше
20 червня 17:55
20 червня 2017 року відбулося засідання Комітету з питань охорони здоров'я докладніше
16 червня 09:26
Вітаємо медичних працівників із професійним святом! докладніше
15 червня 17:00
Комітет з питань охорони здоров’я 15 червня 2017 року за сприяння Дніпровської міської ради провів у місті Дніпро виїзне засідання «круглого столу» на тему: «Законодавчі ініціативи Комітету Верховної Ради України з питань охорони здоров’я та проблеми у сфері реформування вітчизняної системи охорони здоров’я», докладніше
09 червня 17:45
9 червня 2017 року Комітет з питань охорони здоров'я провів засідання "круглого столу" на тему: «Законодавчі ініціативи парламентського Комітету з питань охорони здоров’я з адаптації системи охорони здоров’я до європейських стандартів» посилання...
08 червня 18:00
8 червня 2017 року Верховна Рада України прийняла за основу проект закону України про державні фінансові гарантії надання медичних послуг та лікарських засобів (р. № 6327 доопрацьований) посилання...
07 червня 19:00
На засіданні Комітету з питань охорони здоров’я, що відбулося 7 червня 2017 року, народні депутати України – члени Комітету розглянули низку проектів законів докладніше
06 лютого 2017, 11:45

Комітет з питань охорони здоров'я

Голова Комітету Верховної Ради України з питань охорони здоров’я –

Богомолець Ольга Вадимівна

Тел: (044) 255-95-02
Тел: (044) 255-95-03 (приймальня)
Факс: (044) 255-95-32 (приймальня)
Ел. пошта:

Bohomolets.Olha@rada.gov.ua

 

Перший заступник Голови Комітету –

Корчинська Оксана Анатоліївна

Тел: (044) 255-95-06
Ел. пошта:

Korchynska.Oksana@rada.gov.ua

 

Заступник Голови Комітету, голова підкомітету з питань забезпечення євроасоціації -

Мусій Олег Степанович

Тел: (044) 255-95-85
Ел. пошта:

Musii.Oleh@rada.gov.ua

 

Заступник Голови Комітету –

Сисоєнко Ірина Володимирівна

Тел: (044) 255-95-91
Факс: (044) 255-95-36
Ел. пошта:

Sysoienko.Iryna@rada.gov.ua

 

Заступник Голови Комітету –

Донець Тетяна Анатоліївна

Тел: (044) 255-95-88
Ел. пошта:

Donets.Tetiana@rada.gov.ua

Веб-сайт: tetianadonets.com

 

Секретар Комітету –

Колганова Олена Валеріївна

Тел: (044) 255-95-87
Ел. пошта:

Kolhanova.Olena@rada.gov.ua

 

Член Комітету –

Бахтеєва Тетяна Дмитрівна

Тел: (044) 255-95-82
Ел. пошта:

Bakhtieieva.Tetiana@rada.gov.ua

 

Член Комітету –

Березенко Сергій Іванович

Тел: (044) 255-24-00
Ел. пошта:

Berezenko.Serhii@rada.gov.ua

 

Член Комітету –

Біловол Олександр Миколайович

Тел: (044) 255-95-90
Ел. пошта:

Bilovol.Oleksandr@rada.gov.ua

 

Член Комітету –

Кириченко Олексій Миколайович

Тел: (044) 255-95-84
Ел. пошта:

Kyrychenko.Oleksii@rada.gov.ua


Член Комітету -

Мельничук Сергій Петрович

Тел. (044) 255-38-10

       (044) 255-22-73

Ел. пошта:

Член Комітету –

Шипко Андрій Федорович

Тел: (044) 255-95-83
Ел. пошта:

Shypko.Andrii@rada.gov.ua

 

Член Комітету –

Шурма Ігор Михайлович

Тел: (044) 255-95-89
Ел. пошта:

Shurma.Ihor.Mykhailovych@rada.gov.ua

 

Член Комітету –

Яриніч Костянтин Володимирович

Тел: (044) 255-95-86
Ел. пошта:

Yarynich.Kostiantyn@rada.gov.ua


Прийом громадян

Адреса Приймальні Верховної Ради України:

01008, м.Київ, вул. Банкова, 6-8 (5 під’ їзд)

Довідкову інформацію щодо прийому громадян можна отримати на сайті Відділу з питань звернень громадян

Апарату Верховної Ради  України (далі) та за телефоном Приймальні Верховної Ради України 255-42-46

Поштова адреса для листування:

01008, м.Київ, вул. М.Грушевського, 5