Повідомлення

Перейти до розділу
17 листопада 10:14
29 листопада 2017 року Комітет з питань охорони здоров’я проводитиме засідання «круглого столу» на тему: «Шляхи зменшення дитячої смертності» докладніше
13 листопада 09:00
Засідання Комітету з питань охорони здоров'я відбудеться 14 листопада 2017 року о 14:15 за адресою: м. Київ, вул. М. Грушевського, 26/1, готельний комплекс «Київ», 5-й поверх докладніше
02 листопада 17:39
15 листопада 2017 року Комітет з питань охорони здоров’я проводитиме засідання «круглого столу» на тему: «Запровадження загальнообов’язкового соціального медичного страхування в Україні» докладніше
15 листопада 16:00
Комітет з питань охорони здоров’я 15 листопада 2017 року провів засідання «круглого столу» на тему: «Запровадження загальнообов’язкового соціального медичного страхування в Україні» посилання...
14 листопада 16:45
14 листопада 2017 року Верховною Радою України прийнято у другому читанні та в цілому як закони 3 підготовлені Комітетом з питань охорони здоров'я законопроекти (р. №№ 7117, 1242, 4449) докладніше
14 листопада 14:15
14 листопада 2017 року відбулося засідання Комітету з питань охорони здоров'я докладніше
13 листопада 12:04
10 листопада 2017 року Комітет з питань охорони здоров’я провів засідання "круглого столу" на тему: "Актуальні проблеми медичного забезпечення учасників АТО" посилання...
08 листопада 17:53
8 листопада 2017 року відбулося позачергове засідання Комітету Верховної Ради України з питань охорони здоров’я
докладніше
08 листопада 17:52
7 листопада 2017 року відбулося засідання Комітету з питань охорони здоров'я
докладніше
20 жовтня 17:51
Комітет з питань охорони здоров'я 20 жовтня 2017 року провів засідання "круглого столу" на тему: «Проблемні питання виконання органами виконавчої влади Закону України «Про гуманітарну допомогу» № 1192-XIV від 22 жовтня 1999 року зі змінами для потреб антитерористичної операції» посилання...
19 жовтня 14:40
Верховною Радою України 19 жовтня 2017 року прийнято за основу проект Закону «Про підвищення доступності та якості медичного обслуговування у сільській місцевості» (р. № 7117) докладніше
06 лютого 2017, 11:45

Комітет з питань охорони здоров'я

Голова Комітету Верховної Ради України з питань охорони здоров’я –

Богомолець Ольга Вадимівна

Тел: (044) 255-95-02
Тел: (044) 255-95-03 (приймальня)
Факс: (044) 255-95-32 (приймальня)
Ел. пошта:

Bohomolets.Olha@rada.gov.ua

 

Перший заступник Голови Комітету –

Корчинська Оксана Анатоліївна

Тел: (044) 255-95-06
Ел. пошта:

Korchynska.Oksana@rada.gov.ua

 

Заступник Голови Комітету, голова підкомітету з питань забезпечення євроасоціації -

Мусій Олег Степанович

Тел: (044) 255-95-85
Ел. пошта:

Musii.Oleh@rada.gov.ua

 

Заступник Голови Комітету –

Сисоєнко Ірина Володимирівна

Тел: (044) 255-95-91
Факс: (044) 255-95-36
Ел. пошта:

Sysoienko.Iryna@rada.gov.ua

 

Заступник Голови Комітету –

Донець Тетяна Анатоліївна

Тел: (044) 255-95-88
Ел. пошта:

Donets.Tetiana@rada.gov.ua

Веб-сайт: tetianadonets.com

 

Секретар Комітету –

Колганова Олена Валеріївна

Тел: (044) 255-95-87
Ел. пошта:

Kolhanova.Olena@rada.gov.ua

 

Член Комітету –

Бахтеєва Тетяна Дмитрівна

Тел: (044) 255-95-82
Ел. пошта:

Bakhtieieva.Tetiana@rada.gov.ua

 

Член Комітету –

Березенко Сергій Іванович

Тел: (044) 255-24-00
Ел. пошта:

Berezenko.Serhii@rada.gov.ua

 

Член Комітету –

Біловол Олександр Миколайович

Тел: (044) 255-95-90
Ел. пошта:

Bilovol.Oleksandr@rada.gov.ua

 

Член Комітету –

Кириченко Олексій Миколайович

Тел: (044) 255-95-84
Ел. пошта:

Kyrychenko.Oleksii@rada.gov.ua


Член Комітету -

Мельничук Сергій Петрович

Тел. (044) 255-38-10

       (044) 255-22-73

Ел. пошта:

Член Комітету –

Шипко Андрій Федорович

Тел: (044) 255-95-83
Ел. пошта:

Shypko.Andrii@rada.gov.ua

 

Член Комітету –

Шурма Ігор Михайлович

Тел: (044) 255-95-89
Ел. пошта:

Shurma.Ihor.Mykhailovych@rada.gov.ua

 

Член Комітету –

Яриніч Костянтин Володимирович

Тел: (044) 255-95-86
Ел. пошта:

Yarynich.Kostiantyn@rada.gov.ua


Прийом громадян

Адреса Приймальні Верховної Ради України:

01008, м.Київ, вул. Банкова, 6-8 (5 під’ їзд)

Довідкову інформацію щодо прийому громадян можна отримати на сайті Відділу з питань звернень громадян

Апарату Верховної Ради  України (далі) та за телефоном Приймальні Верховної Ради України 255-42-46

Поштова адреса для листування:

01008, м.Київ, вул. М.Грушевського, 5