Повідомлення

Перейти до розділу
12 грудня 17:53
Засідання Комітету з питань охорони здоров'я відбудеться 18 грудня 2018 року о 14:15 за адресою: м. Київ, вул. М. Грушевського, 26/1, готельний комплекс «Київ», 5-й поверх, докладніше
04 грудня 16:10
12 грудня 2018 року Комітет з питань охорони здоров’я до Міжнародного дня Загальної доступності медичної допомоги проводитиме засідання «круглого столу» на тему: «Партнерство в публічному управлінні охороною здоров’я для підвищення людського потенціалу нації» докладніше
03 грудня 13:11
10 грудня 2018 року Комітет з питань охорони здоров’я проводитиме засідання «круглого столу» на тему: «Готовність системи охорони здоров’я до роботи та міжвідомчої взаємодії в умовах воєнного стану» докладніше
12 грудня 15:30
12 грудня 2018 року Комітет з питань охорони здоров’я до Міжнародного дня Загальної доступності медичної допомоги провів засідання «круглого столу» на тему: «Партнерство в публічному управлінні охороною здоров’я для підвищення людського потенціалу нації» посилання...
10 грудня 18:00
10 грудня 2018 року Комітет з питань охорони здоров’я провів засідання «круглого столу» на тему: «Готовність системи охорони здоров’я до роботи та міжвідомчої взаємодії в умовах воєнного стану» посилання...
05 грудня 17:45
5 грудня 2018 року Комітет з питань охорони здоров’я провів засідання «круглого столу» на тему: «Проблеми фінансування програм лікування вірусних гепатитів, онкологічних та гематологічних захворювань, зубопротезування серед учасників АТО/ООС» посилання...
04 грудня 17:30
4 грудня 2018 року відбулося засідання Комітету з питань охорони посилання...
20 листопада 14:00
20 листопада 2018 року Комітет з питань охорони здоров’я спільно з Міжнародною діабетичною асоціацією України провів у Верховній Раді України День профілактики діабету докладніше
15 листопада 18:00
14 листопада 2018 року у місті Харкові під головуванням голови підкомітету Комітету Верховної Ради України з питань охорони здоров’я, народного депутата України Яриніча К.В. відбулося виїзне засідання Комітету докладніше
09 листопада 19:00
9 листопада 2018 року Комітет з питань охорони здоров’я провів засідання «круглого столу» на тему: «Науково-медичні підходи до проблеми ґендерної рівності» посилання...
08 листопада 10:30
У Комітеті з питань охорони здоров'я розглянули питання щодо стану фінансового забезпечення хворих на цукровий діабет препаратами інсуліну у 2018 році посилання...
06 лютого 2017, 11:45

Комітет з питань охорони здоров'я

Голова Комітету Верховної Ради України з питань охорони здоров’я –

Богомолець Ольга Вадимівна

Тел: (044) 255-95-02
Тел: (044) 255-95-03 (приймальня)
Факс: (044) 255-95-32 (приймальня)
Ел. пошта:

Bohomolets.Olha@rada.gov.ua

 

Перший заступник Голови Комітету –

Корчинська Оксана Анатоліївна

Тел: (044) 255-95-06
Ел. пошта:

Korchynska.Oksana@rada.gov.ua

 

Заступник Голови Комітету, голова підкомітету з питань забезпечення євроасоціації -

Мусій Олег Степанович

Тел: (044) 255-95-85
Ел. пошта:

Musii.Oleh@rada.gov.ua

 

Заступник Голови Комітету –

Сисоєнко Ірина Володимирівна

Тел: (044) 255-95-91
Факс: (044) 255-95-36
Ел. пошта:

Sysoienko.Iryna@rada.gov.ua

 

Заступник Голови Комітету –

Донець Тетяна Анатоліївна

Тел: (044) 255-95-88
Ел. пошта:

Donets.Tetiana@rada.gov.ua

Веб-сайт: tetianadonets.com

 

Секретар Комітету –

Колганова Олена Валеріївна

Тел: (044) 255-95-87
Ел. пошта:

Kolhanova.Olena@rada.gov.ua

 

Член Комітету –

Бахтеєва Тетяна Дмитрівна

Тел: (044) 255-95-82
Ел. пошта:

Bakhtieieva.Tetiana@rada.gov.ua

 

Член Комітету –

Березенко Сергій Іванович

Тел: (044) 255-24-00
Ел. пошта:

Berezenko.Serhii@rada.gov.ua

 

Член Комітету –

Біловол Олександр Миколайович

Тел: (044) 255-95-90
Ел. пошта:

Bilovol.Oleksandr@rada.gov.ua

 

Член Комітету –

Кириченко Олексій Миколайович

Тел: (044) 255-95-84
Ел. пошта:

Kyrychenko.Oleksii@rada.gov.ua


Член Комітету -

Мельничук Сергій Петрович

Тел. (044) 255-38-10

       (044) 255-22-73

Ел. пошта:

Член Комітету –

Шипко Андрій Федорович

Тел: (044) 255-95-83
Ел. пошта:

Shypko.Andrii@rada.gov.ua

 

Член Комітету –

Шурма Ігор Михайлович

Тел: (044) 255-95-89
Ел. пошта:

Shurma.Ihor.Mykhailovych@rada.gov.ua

 

Член Комітету –

Яриніч Костянтин Володимирович

Тел: (044) 255-95-86
Ел. пошта:

Yarynich.Kostiantyn@rada.gov.ua


Прийом громадян

Адреса Приймальні Верховної Ради України:

01008, м.Київ, вул. Банкова, 6-8 (5 під’ їзд)

Довідкову інформацію щодо прийому громадян можна отримати на сайті Відділу з питань звернень громадян

Апарату Верховної Ради  України (далі) та за телефоном Приймальні Верховної Ради України 255-42-46

Поштова адреса для листування:

01008, м.Київ, вул. М.Грушевського, 5