Повідомлення

Перейти до розділу
17 квітня 09:30
18 квітня 2018 року о 15:30 відбудеться відкрите засідання підкомітету з питань контролю реалізації медичної реформи Комітету з питань охорони здоров'я (м. Київ, вул. М. Грушевського, 26/1, готельний комплекс «Київ», п'ятий поверх) докладніше
11 квітня 15:49
Засідання Комітету з питань охорони здоров'я відбудеться 17 квітня 2018 року о 14:15 за адресою: м. Київ, вул. М. Грушевського, 26/1, готельний комплекс «Київ», 5-й поверх, докладніше
11 квітня 10:11
20 квітня 2018 року Комітет з питань охорони здоров’я проводитиме засідання «круглого столу» на тему: «Лікарське самоврядування та професійні асоціації як запорука професійного зростання медичних працівників» докладніше
20 квітня 14:30
20 квітня 2018 року Комітет з питань охорони здоров’я провів засідання «круглого столу» на тему: «Лікарське самоврядування та професійні асоціації як запорука професійного зростання медичних працівників» посилання...
17 квітня 17:30
17 квітня 2018 року відбулося засідання Комітету з питань охорони здоров'я докладніше
13 квітня 14:42
13 квітня 2018 року Комітет з питань охорони здоров’я провів засідання «круглого столу» на тему: «Напрями розвитку системи організації стоматологічної допомоги в Україні» посилання...
06 квітня 11:10
Вітаємо зі світлим святом Воскресіння Христового! докладніше
05 квітня 18:05
5 квітня 2018 року у Верховній Раді України проведено День профілактики меланоми посилання...
03 квітня 18:00
3 квітня 2018 року відбулося засідання Комітету з питань охорони здоров’я докладніше
23 березня 14:35
Україна долучилася до міжнародної акції «Хай засяє світ, вільний від туберкульозу»: будівлю Верховної Ради підсвітили червоним кольором посилання...
21 березня 17:44
21 березня 2018 року Комітет з питань охорони здоров'я провів засідання «круглого столу» на тему: «Раптова серцева смерть – фактори ризику та шляхи профілактики» посилання...
06 лютого 2017, 11:45

Комітет з питань охорони здоров'я

Голова Комітету Верховної Ради України з питань охорони здоров’я –

Богомолець Ольга Вадимівна

Тел: (044) 255-95-02
Тел: (044) 255-95-03 (приймальня)
Факс: (044) 255-95-32 (приймальня)
Ел. пошта:

Bohomolets.Olha@rada.gov.ua

 

Перший заступник Голови Комітету –

Корчинська Оксана Анатоліївна

Тел: (044) 255-95-06
Ел. пошта:

Korchynska.Oksana@rada.gov.ua

 

Заступник Голови Комітету, голова підкомітету з питань забезпечення євроасоціації -

Мусій Олег Степанович

Тел: (044) 255-95-85
Ел. пошта:

Musii.Oleh@rada.gov.ua

 

Заступник Голови Комітету –

Сисоєнко Ірина Володимирівна

Тел: (044) 255-95-91
Факс: (044) 255-95-36
Ел. пошта:

Sysoienko.Iryna@rada.gov.ua

 

Заступник Голови Комітету –

Донець Тетяна Анатоліївна

Тел: (044) 255-95-88
Ел. пошта:

Donets.Tetiana@rada.gov.ua

Веб-сайт: tetianadonets.com

 

Секретар Комітету –

Колганова Олена Валеріївна

Тел: (044) 255-95-87
Ел. пошта:

Kolhanova.Olena@rada.gov.ua

 

Член Комітету –

Бахтеєва Тетяна Дмитрівна

Тел: (044) 255-95-82
Ел. пошта:

Bakhtieieva.Tetiana@rada.gov.ua

 

Член Комітету –

Березенко Сергій Іванович

Тел: (044) 255-24-00
Ел. пошта:

Berezenko.Serhii@rada.gov.ua

 

Член Комітету –

Біловол Олександр Миколайович

Тел: (044) 255-95-90
Ел. пошта:

Bilovol.Oleksandr@rada.gov.ua

 

Член Комітету –

Кириченко Олексій Миколайович

Тел: (044) 255-95-84
Ел. пошта:

Kyrychenko.Oleksii@rada.gov.ua


Член Комітету -

Мельничук Сергій Петрович

Тел. (044) 255-38-10

       (044) 255-22-73

Ел. пошта:

Член Комітету –

Шипко Андрій Федорович

Тел: (044) 255-95-83
Ел. пошта:

Shypko.Andrii@rada.gov.ua

 

Член Комітету –

Шурма Ігор Михайлович

Тел: (044) 255-95-89
Ел. пошта:

Shurma.Ihor.Mykhailovych@rada.gov.ua

 

Член Комітету –

Яриніч Костянтин Володимирович

Тел: (044) 255-95-86
Ел. пошта:

Yarynich.Kostiantyn@rada.gov.ua


Прийом громадян

Адреса Приймальні Верховної Ради України:

01008, м.Київ, вул. Банкова, 6-8 (5 під’ їзд)

Довідкову інформацію щодо прийому громадян можна отримати на сайті Відділу з питань звернень громадян

Апарату Верховної Ради  України (далі) та за телефоном Приймальні Верховної Ради України 255-42-46

Поштова адреса для листування:

01008, м.Київ, вул. М.Грушевського, 5