Повідомлення

Перейти до розділу
20 вересня 18:33
Заплановане на 22 вересня 2017 року Комітетом з питань охорони здоров’я засідання «круглого столу» на тему: «Травматизм - глобальна проблема сьогодення» відбудеться 27 вересня 2017 року о 14:00 докладніше
15 вересня 12:47
22 вересня 2017 року Комітет Верховної Ради України з питань охорони здоров’я проводитиме засідання «круглого столу» на тему: «Травматизм - глобальна проблема сьогодення» докладніше
14 вересня 10:16
Засідання Комітету з питань охорони здоров'я відбудеться 19 вересня 2017 року о 14:00 за адресою: м. Київ, вул. М. Грушевського, 26/1, готельний комплекс «Київ», 5-й поверх, докладніше
19 вересня 14:30
19 вересня 2017 року відбулося засідання Комітету з питань охорони здоров’я докладніше
18 вересня 18:41
У Комітеті з питань охорони здоров’я 18 вересня 2017 року проведено "круглий стіл" на тему: "Психологічна реабілітація та психіатрична допомога учасникам АТО. Шляхи зменшення рівня суїцидів серед військовослужбовців та демобілізованих із зони АТО" посилання...
15 вересня 12:50
З Днем фармацевтичного працівника! докладніше
08 вересня 14:30
8 вересня 2017 року у Комітеті з питань охорони здоров’я відбулося засідання «круглого столу» на тему: «Проблеми материнської смертності та шляхи її зменшення» посилання...
05 вересня 14:15
На засіданні Комітету, що відбулося 5 вересня 2017 року, народні депутати затвердили План роботи Комітету з питань охорони здоров’я на вересень 2017 року - січень 2018 року та схвалили пропозиції Комітету до порядку денного сьомої сесії Верховної Ради України восьмого скликання. докладніше
23 серпня 12:23
Привітання Голови Комітету Верховної Ради України з питань охорони здоров’я Ольги Богомолець з Днем Незалежності України докладніше
21 липня 17:37
18 липня 2017 року відбулася зустріч з представниками комісій з питань охорони здоров’я обласних та районних рад докладніше
14 липня 15:00
14 липня 2017 року відбулася зустріч з представниками професійних медичних асоціацій та організацій докладніше
06 лютого 2017, 11:45

Комітет з питань охорони здоров'я

Голова Комітету Верховної Ради України з питань охорони здоров’я –

Богомолець Ольга Вадимівна

Тел: (044) 255-95-02
Тел: (044) 255-95-03 (приймальня)
Факс: (044) 255-95-32 (приймальня)
Ел. пошта:

Bohomolets.Olha@rada.gov.ua

 

Перший заступник Голови Комітету –

Корчинська Оксана Анатоліївна

Тел: (044) 255-95-06
Ел. пошта:

Korchynska.Oksana@rada.gov.ua

 

Заступник Голови Комітету, голова підкомітету з питань забезпечення євроасоціації -

Мусій Олег Степанович

Тел: (044) 255-95-85
Ел. пошта:

Musii.Oleh@rada.gov.ua

 

Заступник Голови Комітету –

Сисоєнко Ірина Володимирівна

Тел: (044) 255-95-91
Факс: (044) 255-95-36
Ел. пошта:

Sysoienko.Iryna@rada.gov.ua

 

Заступник Голови Комітету –

Донець Тетяна Анатоліївна

Тел: (044) 255-95-88
Ел. пошта:

Donets.Tetiana@rada.gov.ua

Веб-сайт: tetianadonets.com

 

Секретар Комітету –

Колганова Олена Валеріївна

Тел: (044) 255-95-87
Ел. пошта:

Kolhanova.Olena@rada.gov.ua

 

Член Комітету –

Бахтеєва Тетяна Дмитрівна

Тел: (044) 255-95-82
Ел. пошта:

Bakhtieieva.Tetiana@rada.gov.ua

 

Член Комітету –

Березенко Сергій Іванович

Тел: (044) 255-24-00
Ел. пошта:

Berezenko.Serhii@rada.gov.ua

 

Член Комітету –

Біловол Олександр Миколайович

Тел: (044) 255-95-90
Ел. пошта:

Bilovol.Oleksandr@rada.gov.ua

 

Член Комітету –

Кириченко Олексій Миколайович

Тел: (044) 255-95-84
Ел. пошта:

Kyrychenko.Oleksii@rada.gov.ua


Член Комітету -

Мельничук Сергій Петрович

Тел. (044) 255-38-10

       (044) 255-22-73

Ел. пошта:

Член Комітету –

Шипко Андрій Федорович

Тел: (044) 255-95-83
Ел. пошта:

Shypko.Andrii@rada.gov.ua

 

Член Комітету –

Шурма Ігор Михайлович

Тел: (044) 255-95-89
Ел. пошта:

Shurma.Ihor.Mykhailovych@rada.gov.ua

 

Член Комітету –

Яриніч Костянтин Володимирович

Тел: (044) 255-95-86
Ел. пошта:

Yarynich.Kostiantyn@rada.gov.ua


Прийом громадян

Адреса Приймальні Верховної Ради України:

01008, м.Київ, вул. Банкова, 6-8 (5 під’ їзд)

Довідкову інформацію щодо прийому громадян можна отримати на сайті Відділу з питань звернень громадян

Апарату Верховної Ради  України (далі) та за телефоном Приймальні Верховної Ради України 255-42-46

Поштова адреса для листування:

01008, м.Київ, вул. М.Грушевського, 5