Повідомлення

Перейти до розділу
13 червня 12:15
Засідання Комітету з питань охорони здоров'я відбудеться 18 червня 2019 року о 14:15 за адресою: м. Київ, вул. М. Грушевського, 26/1, готельний комплекс «Київ», 5-й поверх докладніше
30 травня 11:52
Засідання Комітету з питань охорони здоров'я відбудеться 4 червня 2019 року о 14:15 за адресою: м. Київ, вул. М. Грушевського, 26/1, готельний комплекс «Київ», 5-й поверх докладніше
21 травня 17:42
Засідання Комітету з питань охорони здоров'я відбудеться 28 травня 2019 року о 14:15 за адресою: м. Київ, вул. М. Грушевського, 26/1, готельний комплекс «Київ», 5-й поверх докладніше
14 червня 15:05
Сердечно вітаємо медичних працівників із професійним святом! докладніше
29 травня 18:00
29 травня 2019 року відбулося засідання підкомітету з питань контролю реалізації медичної реформи Комітету з питань охорони здоров'я щодо удосконалення державної політики у сфері доступу до лікування пацієнтів з рідкісними (орфанними) захворюваннями докладніше
28 травня 18:45
28 травня 2019 року відбулося засідання Комітету з питань охорони здоров'я посилання...
26 квітня 10:39
Вітаємо зі світлим святом Воскресіння Христового! докладніше
23 квітня 18:08
23 квітня 2019 року відбулося засідання Комітету з питань охорони здоров'я посилання...
28 березня 17:45
Президент України підписав Закон України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо застосування трансплантації анатомічних матеріалів людині", прийнятий Верховною Радою України 28 лютого 2019 року № 2694-VIII посилання...
19 березня 18:45
19 березня 2019 року у приймальні Верховної Ради України провела особистий прийом громадян секретар Комітету Верховної Ради України з питань охорони здоров'я Олена Колганова посилання...
28 лютого 18:15
28 лютого 2019 року Верховною Радою України прийнято Закон про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо застосування трансплантації анатомічних матеріалів людині докладніше
Надрукувати Збільшити зону перегляду

Протоколи слухань у Комітеті

17 січня 2017, 15:03

Протокол № 5 слухань у Комітеті на тему: "Про виконання Державної програми "Репродуктивне здоров'я нації" на період до 2015 року та заходи, що вживаються МОЗ України з метою забезпечення охорони репродуктивного здоров'я населення"


 

ВЕРХОВНА РАДА УКРАЇНИ

 

 

 

ПРОТОКОЛ  _5_

 

слухань у Комітеті Верховної Ради України

з питань охорони здоров’я на тему:

 

«Про виконання Державної програми «Репродуктивне здоров’я нації»

на період до 2015 року та заходи, що вживаються МОЗ України

з метою забезпечення охорони репродуктивного здоров’я населення»

 

 

   19  жовтня 2016 року

   15:00, м. Київ

 

 

Головуючий:    Богомолець О.В.   Голова Комітету.

Присутні:

Члени Комітету:  Кириченко О.М., Корчинська О.А., Мусій О.С., Сисоєнко І.В., Яриніч К.В., Шурма І.М.

 

Відсутні:

Члени Комітету:  Біловол О.М., Бахтеєва Т.Д., Березенко С.І., Донець Т.А., Колганова О.В., Шипко А.Ф. (з поважних причин).

 

Запрошені:

         Бабак А.В. – народний депутат України, співголова міжфракційного депутатського об’єднання «Рівні можливості».

 

Лінчевський О.В. –  заступник Міністра охорони здоров’я України.

 

          Лібанова Е.М. – директор Інституту демографії та соціальних досліджень НАН України, Антипкін Ю.Г. – директор ДУ «Інститут педіатрії, акушерства і гінекології НАМНУ», Подольський В.В., Татарчук Т.Ф. – заступники директора ДУ «Інститут педіатрії, акушерства і гінекології НАМНУ».

         Стейсі Волік – заступник директора відділу програм з охорони здоров’я Агентства США з міжнародного розвитку в Україні/USAID, Підвербецький Б.М. -  національний консультант Представництва Фонду народонаселення ООН в Україні/UNFPA.

 

         Майструк Г.П. – голова правління благодійного фонду «Здоров’я жінки і планування сім’ї».

 

         Представники Адміністрації Президента України, Міністерства охорони здоров’я України, інших заінтересованих міністерств і відомств, Національної академії медичних наук України, вищих медичних навчальних закладів, регіональних департаментів і управлінь охорони здоров’я та центрів перинатальної допомоги, міжнародних і громадських організацій, а також медичні фахівці, науковці та експерти (список додається).

 

Завідувач секретаріату Комітету Семерунь І.В., заступник завідувача секретаріату Комітету Зброжек С.І., головні консультанти секретаріату Комітету - Ковтун В.І., Ростовцева К.Л., старший консультант Кудря А.В.

 

Представники парламентського телеканалу «Рада» та засобів масової інформації.

 

 

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

 

        Про виконання Державної програми «Репродуктивне здоров’я нації» на період до 2015 року та заходи, що вживаються МОЗ України з метою забезпечення охорони репродуктивного здоров’я населення.

 

(Текст стенограми слухань додається).

 

         З вступним словом до присутніх звернулися народні депутати України – члени Комітету Верховної Ради України з  питань охорони здоров’я Ольга Богомолець, Оксана Корчинська, Олег Мусій, Ірина Сисоєнко, Костянтин Яриніч, Олексій Кириченко, заступник Міністра охорони здоров’я України Олександр Лінчевський, заступник керівника Офісу програм з охорони здоров’я Агентства США з  міжнародного розвитку в Україні/USAID Стейсі Волік.

 

Далі головує народний депутат України - член Комітету

з питань охорони здоров’я Кириченко О.М.

 

 

1.

СЛУХАЛИ:

1.                 Репродуктивне здоров’я та демографічна ситуація в Україні (тенденції до погіршення ситуації в контексті збройного конфлікту на сході України).

 

Доповідає Лібанова Е.М. директор Інституту

демографії та соціальних досліджень

ім. М.В. Птухи НАН України

 

         2. Аналіз виконання Державної програми «Репродуктивне здоров’я нації» на період до 2015 року.

 

Доповідає Татарчук Т.Ф. – головний позаштатний спеціаліст МОЗ України зі спеціальності «Дитяча гінекологія», заступник директора з наукової роботи Інституту педіатрії, акушерства і гінекології Національної академії медичних наук України, член-кореспондент  НАМН України

 

         3. Міжнародна підтримка впровадження національної програми з репродуктивного здоров’я в Україні. Досвід Агентства США з міжнародного розвитку/USAID.

 

Доповідає Растригіна Т.В. -  старший менеджер

проектів відділу програм з охорони здоров’я

Агентства США з міжнародного розвитку/ USAID

 

4. Оцінка виконання Державної програми «Репродуктивне здоров’я нації» на період до 2015 року в рамках реалізації проектів міжнародної технічної допомоги. Європейська стратегія у сфері репродуктивного здоров’я та її адаптація в практику України.

 

Доповідає Майструк Г.П. - голова правління БФ «Здоров’я жінки і планування сім’ї»

 

5. Підготовка медичних кадрів: проблеми та перспективи.

 

Доповідає Гойда Н.Г. - проректор з            лікувальної роботи Національної медичної академії післядипломної освіти ім. П.Л.Шупика

 

         6. Результати реалізації Державної програми «Репродуктивне здоров’я нації» на період до 2015 року у Львівській області. 

 

Доповідає Микичак І.В. - заступник директора

департаменту охорони здоров’я Львівської

обласної державної адміністрації

 

7. Досвід Полтавської області в реалізації Державної програми «Репродуктивне здоров’я нації» на період до 2015 року.

 

Доповідає Іванова Л.П. - обласний акушер-

гінеколог департаменту охорони здоров’я

Полтавської обласної державної адміністрації

 

8. Стан виконання обласної програми «Здоров’я дітей та матерів Дніпропетровщини» на період до 2015 року та подальші заходи на регіональному рівні.

 

Доповідає Каїра К.В. – головний спеціаліст

відділу лікувально-профілактичної допомоги 

департаменту охорони здоров’я  Дніпропет-

ровської обласної державної адміністрації

 

9. Результати реалізації Державної програми «Репродуктивне здоров’я нації» на період до 2015 року у Харківській області.

 

Доповідає Грищенко О.В. - керівник кафедри

перинатології, акушерства і гінекології 

Харківської медичної академії післядипломної

освіти

 

10. Досвід Кіровоградської області в реалізації Державної програми «Репродуктивне здоров’я нації» на період до 2015 року.

 

Доповідає Чирва В.І. - головний лікар КЗ

«Обласний центр планування сім’ї та

репродукції людини», м. Кропивницький

 

11. Шляхи покращення ситуації у сфері репродуктивного здоров’я та планування сім’ї: представлення концепції Державної соціальної програми «Репродуктивне здоров’я нації» на період 2017-2021 роки.

 

Доповідає Боднарук Н.М. - начальник управління медичної допомоги матерям і дітям медичного департаменту МОЗ України

 

В обговоренні питання порядку денного слухань брали участь:   Корчинська О.А., Кириченко О.М., Сисоєнко І.В., Бабак А.В., Яриніч К.В.

 

УХВАЛИЛИ:

Учасникам слухань подати пропозиції та зауваження до проекту Рекомендацій слухань у Комітеті Верховної Ради України з питань охорони здоров’я на тему: «Про виконання Державної програми «Репродуктивне здоров’я нації» на період до 2015 року та заходи, що вживаються МОЗ України з метою забезпечення охорони репродуктивного здоров’я населення» для узагальнення та врахування при його доопрацюванні.

 

Голова Комітету                                                            О.В.БОГОМОЛЕЦЬ

Народний депутат України,

член Комітету                                                                    О.М.КИРИЧЕНКО